Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kurier Czaplinecki vs Burmistrz Czaplinka: Wydania znikają ze strony urzędu

  • Napisane przez  DSI
Kurier Czaplinecki vs Burmistrz Czaplinka: Wydania znikają ze strony urzędu

Na stronie Czaplinka dostępne do pobrania były elektroniczne wydania Kuriera Czaplineckiego. Jednak od pewnego czasu nie można ich pobrać. Stało się tak za sprawą decyzji Burmistrza Czaplinka.

161 numerów skasowanych

Temat ten był gorąco omawiany podczas ostatniej sesji. Z zapytaniem dlaczego skasowano ze strony Kuriera Czaplineckiego do Burmistrza Marcina Naruszewicza wystąpił Zbigniew Dudor działający aktywnie w stowarzyszeniu „Przyjaciół Czaplinka”, które jest wydawcą lokalnego czasopisma. Zbigniew Dudor zaapelował do burmistrza o przywrócenie KC na stronie i zwrócił się z wnioskiem do Rady Miejskiej o wpłynięcie poprzez wydanie stosownej uchwały.

To hejt

Burmistrza Czaplinka Marcina Naruszewicza wyjaśnił swoją decyzję, tym, że nie będzie tolerował hejtu na stronie urzędu i uzupełnieniu przytoczył kilka cytatów z artykułów byłego burmistrza Adama Kośmidra.

Kurier Czaplinecki wydawany jest od 2006 roku, a wszystkie wydania dostępne są na naszej stronie co obydwaj panowie podkreślali w swoich wypowiedziach.

Posłuchajcie wypowiedzi:

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej