Nowe pomosty rekreacyjne w gminie Czaplinek

  • Napisane przez  Dariusz Sapiński
Nowe pomosty rekreacyjne w gminie Czaplinek

Od bieżącego sezonu letniego mieszkańcy gminy Czaplinek i turyści mają możliwość korzystania z 3 nowych pomostów rekreacyjnych, które powstały w Głęboczku, Machlinach i w Piasecznie. Pomosty zostały wybudowane w ramach realizacji projektu pn. „Budowa trzech pomostów rekreacyjnych na terenie gminy Czaplinek w miejscowościach Głęboczek, Machliny i Piaseczno”, dofinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Koszt całkowity projektu dzięki korzystnym dla Gminy Czaplinek rozstrzygnięciom przetargowym zamknął się w kwocie ok. 288 tys. zł (w tym dotacja UE w kwocie 183,5 tys. zł). Jest to kwota niższa od wartości kosztorysowej o ok. 15%.

Nowe pomosty rekreacyjne w gminie Czaplinek

Dofinansowanie dla wyżej opisanych projektów przyznane zostało w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Nowe pomosty rekreacyjne w gminie Czaplinek

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto