Specjalne urodziny podczas Anakondy

  • Napisane przez  anakonda.do.wp.mil.pl
Zdjęcia: sierż. Patryk Cieliński, Wideo st. chor. sztab. Waldemar Młynarczyk. Zdjęcia: sierż. Patryk Cieliński, Wideo st. chor. sztab. Waldemar Młynarczyk.

Jedenastego listopada swoje święto obchodzi nie tylko Polska. Okazało się, że na drawskim poligonie, w ramach ćwiczenia Anakonda-18, ćwiczy st. szer. Ireneusz Szóstak z 12 Brygdy Zmechanizowanej, który także urodził się 11 listopada.

Z okazji tego wyjątkowego dnia, na jubilata i całą kompanię wsparcia, w której służy st. szer. Ireneusz Szóstak, czekała miła niespodzianka. Przy okazji zbiórki okolicznościowej związanej z Narodowym Świętem Niepodległości, dowódca batalionu ppłk Piotr Puchała złożył swojemu żołnierzowi życzenia i wręczył tort urodzinowy. Z takiego nietypowego wyróżnienia ucieszył się zarówno żołnierz, jak i jego koledzy z pododdziału. Ten miły moment podkreśliło gromkie „Sto lat” odśpiewane przez komapnię oraz oklaski i życzenia dla jubilata.

St. szer. Ireneusz Szóstak służy na stanowisku amunicyjnego w kompanii wsparcia 1 batalionu zmotoryzowanego 12 Brygady Zmechanizowanej. W wojsku jest już od ponad ośmiu lat, ale były to pierwsze urodziny, które spędza na poligonie. Tort urodzinowy od dowódcy batalionu okazał się smaczną niespodzianką.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto