Michał Słomka wystąpił w The Voice of Poland - video

 • Napisane przez  DSI
Michał Słomka wystąpił w The Voice of Poland - video

W  jednym z odcinków eliminacji w ciemno programu The Voice of Poland  wystąpił Michał Słomka. Wokalista pochodzi ze Świerczyny w gminie Wierzchowo. W programie zaśpiewał utwór Grzegorza Hyżego.

Michał - jest dyplomantem Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego  (przy Teatrze Muzycznym) w Gdyni oraz Studentem trzeciego roku Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi.

Michał swoją  przygodę ze  sceną rozpoczął  w przedszkolu, gdzie  debiutował w eliminacjach powiatowych w Drawsku Pomorskim i został laureatem  wojewódzkiego przeglądu piosenki w Szczecinie.

Michał Słomka wystąpił w The Voice of Poland

Przez okres nauki w Zespole Szkół w Świerczynie śpiewał  na początku w zespole ,,Kropelki” ., a później  w  Ognisku Muzycznym w Złocieńcu. Edukację muzyczną kontynuował również   w szkole  średniej  w Studium Artystycznym im. Ziembińskich  w Koszalinie , gdzie był uczestnikiem wielu projektów artystycznych min. Trans-Opera  ,,Saliga” z piosenkami Przemysława Gintrowskiego

Zdobywał nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich  festiwalach piosenki i konkursach  recytatorskich w Szczecinie, Kielcach ,Koninie,  Sławnie, Legnicy, Starachowicach, Kaliszu. Do najważniejszych  należą:   II m. w finale  60 Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Śpiewanej we Włocławku , złote i srebrne Jodły w Międzynarodowym Harcerskim  Festiwalu Kultury Szkolnej w Kielcach

Michał Słomka wystąpił w The Voice of Poland

Aktualnie śpiewa w  dwóch spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni : ,,Cud albo Krakowiacy i Górale” oraz ,,Gorączka sobotniej nocy”. W najbliższą sobotę  wraz z przyjaciółmi  w goleniowskim domu kultury zaprezentują koncert,, Elwis-A Little Jazz Conversation”

Dodatkowe informacje

 • Film:
 • ISSUU:
  Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto