Więcej dla Dziewczyny! Ile? 500+

  • Napisane przez  Projekt Jezioro Tajemnic
Fot. Alexandr Ivanov pixabay.com Fot. Alexandr Ivanov pixabay.com

JEZIORO TAJEMNIC. Dość niespodziewanie wzrosła nagroda w konkursie na Dziewczynę Jeziora Tajemnic. Firma EACTIVE z Wrocławia postanowiła ufundować nagrodę dodatkową w wysokości 500 zł. Łącznie z nagrodą Starosty, to już 1500 zł.

Prowadzą Państwo bardzo ciekawą akcję i chcielibyśmy w jakiś sposób wesprzeć te działania – mówi przedstawiciel firmy Jagoda Dynowska.

EACTIVE to istniejąca już od 2000 roku firma z branży internetowej. Aktywnie współpracuje z różnymi instytucjami, wspomaga również ośrodki, fundacje, stowarzyszenia, czy miejskie domy kultury. Pieniądze są już w Starostwie  Powiatowym w Drawsku Pomorskim i zostaną wręczone dla zwyciężczyni w dniu przekazania nagrody przez Starostę Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego.  

Firma zgłosiła się sama. Jej logo zostanie umieszczone na stałe w zakładce „Popierają Akcję”, na stronie internetowej „Jeziora Tajemnic”. Mile widziani są także inni sponsorzy, którzy mogą ufundować nagrody dodatkowe dla wybranej w internetowym głosowaniu Dziewczyny Jeziora Tajemnic. Z pewnością o tym napiszemy! Kontakt w tej sprawie należy nawiązać z Agnieszką Brzeźniakiewicz, Naczelnikiem Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu, pod nr. telefonu (94) 36 307 88 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej