Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Drawskim

  • Napisane przez  SP
Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Drawskim

12 października w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W obchodach udział wzięli: Urszula Ptak – Przewodnicząca Rady Powiatu, Stanisław Cybula – Starosta Drawski, Waldemar Włodarczyk – Wicestarosta, Zbigniew Dudor - Członek Zarządu Powiatu, Katarzyna Szlońska-Getka – Sekretarz Powiatu, Joanna Andrykowska - Skarbnik oraz zaproszeni goście, dyrektorzy i nauczyciele.

Starosta wraz z Przewodniczącą Rady przywitali gości i złożyli życzenia wszystkim pracownikom oświaty z okazji ich święta.

Podczas spotkania wręczono dyrektorom i nauczycielom nagrody Starosty Drawskiego za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody Starosty otrzymali: Marta Gańska z ZS w Czaplinku, Katarzyna Kuźniewicz z ZS w Drawsku Pom., Małgorzata Okulewicz z MOW w Czaplinku, Kamila Rićkus z ZPE-T w Bobrowie, Izabela Madera z PP-P w Drawsku Pom., Monika Gołąb z PCKZiU w Drawsku Pom. Adam Stąporek z ZS w Kaliszu Pomorskim oraz Waldemar Buca z ZS w Złocieńcu. Natomiast wśród nagrodzonych dyrektorów znaleźli się: Beata Miszewska-Kozłowska – dyrektor Zespołu Szkół w Złocieńcu oraz Maciej Rydzewski – dyrektor Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim. 

Spotkanie zakończył mini koncert w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Czaplinku.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej