Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zderzenie samochodów na drodze wojewódzkiej numer 175 - Nagranie

  • Napisane przez  DSI
Fot. Rafał Stefanów Fot. Rafał Stefanów

20 lipca, około godziny 16:00, doszło do bardzo wypadku w miejscowości Mielenko Drawskie na drodze wojewódzkiej numer 175. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów samochodu ciężarowego i osobowego.

Z pierwszych informacji jakie uzyskano kierujący samochodem ciężarowym, który jechał z Kalisza Pomorskiego w kierunku Drawska Pomorskiego, zderzył się z kierującym samochodem osobowym, który właśnie włączał się do ruchu na drogę 175.

W wyniku zdarzenia kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zjechał poza jezdnię, a przewożone przez niego płyty betonowe zostały rozrzucone po polu uprawnym.

Zderzenie samochodów na drodze wojewódzkiej numer 175

Natychmiast po zdarzeniu, na miejsce wysłano zespół ratowników medycznych oraz dwa zastępy strażaków z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Drawsku Pomorskim, którzy podjęli działania ratunkowe. Rannego kierowcę samochodu osobowego przekazano pod opiekę medyków. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku będą ustalane przez policję.

Zderzenie samochodów na drodze wojewódzkiej numer 175

Zachęcamy wszystkich uczestników ruchu drogowego do zachowania szczególnej ostrożności

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej