Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Lewica zaprasza na spotkanie w Drawsku. Na pikniku z mieszkańcami ma rozmawiać Włodzimierz Czarzasty i inni ludzie Lewicy

  • Napisane przez  DSI
Fot. Wikipedia, archiwum Fot. Wikipedia, archiwum

Jak poinformowali nas Stanisław Cybula, Starosta Drawski, Agnieszka Mastalerz-Madej, Wiceprzewodnicząca Nowej Lewicy w zachodniopomorskim, Sławomir Żołnierek, Sekretarz Rady Wojewódzkiej oraz Katarzyna Paprocka, Dyrektorka Biura Poselskiego Małgorzaty Prokop-Paczkowskiej w Drawsku zorganizowane ma być w piątek spotkania Lewicy z mieszkańcami. Tematem ma być  program “Bezpieczna Rodzina”.

Spotkanie planowane jest w piątek 8 lipca w Drawsku Pomorskim w  Parku Chopina o godz. 19:15

Polskie rodziny każdego dnia martwią się o to, co będzie jutro: czy będzie za co wysłać dzieci na wakacje i kupić buty na jesień, czy emerytura, której wartość kurczy się wraz z szalejącą inflacją, starczy na opłacenie rachunków, czy po kolejne podwyżce raty kredytu rodzina nie straci dachu nad głową.  Lewica wie, że troski związane z drożyzną i lękiem o jutro dotykają wszystkich ale są szczególnie dotkliwe w małych miejscowościach: tam, gdzie nie dociera transport publiczny i trzeba wydawać fortunę na coraz droższe paliwo; tam, gdzie głównym pracodawcą jest budżetówka, w której zarabia się mało i pensje nie starczają dziś na podstawowe potrzeby; tam, gdzie zimą trzeba będzie bankrutować płacąc za opał, jeśli w ogóle da się go kupić – informuje biuro posłanki

Spotkanie w Drawsku Pomorskim odbędzie w formie pikniku rodzinnego. Oprócz  rozmowy z Parlamentarzystkami i Parlamentarzystami oraz lokalnymi działaczami ma być przeciąganie liny, a dla dzieci: kolorowa wata cukrowa, popcorn, animacje i dmuchany zamek do skakania.

Oprócz tego dla grill i dania serwowane przez naszych: Posłankę Małgorzatę Prokop-Paczkowską,  Marszałka Sejmu Włodzimierza Czarzastego, Przewodniczącego Klubu Poselskiego Lewicy Krzysztofa Gawkowskiego, Posłanki i Posłów: Anitę Kucharską-Dziedzic,  Dariusza Wieczorka, Katarzynę Ueberhan, Beatę Maciejewską, Roberta Obaza i Katarzynę Kotulę.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej