Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jakie typ rolet wybrać?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Jakie typ rolet wybrać?

Żaluzje są nie tylko dobrą ochroną przed promieniami przeciwsłonecznymi, ale także gwarantują prywatność i ochronę przed wścibskimi spojrzeniami. Żaluzje okienne składają się z lameli, które ułożone są poziomo lub pionowo. Potrzebna jest także drabinka, która umożliwia obrót lameli ułożonych poziomo. Zmieniając ich kąt nachylenia można dopasować poziom oświetlenia pomieszczenia. 

Żaluzje fasadowe natynkowe - co warto wiedzieć?

Żaluzje fasadowe nazywane są także adaptacyjnymi i sprawdzają się do montażu w budynkach istniejących. Można łatwo sterować kątem pochyłu, co pozwala dopasować ilość wpadającego światła do wnętrza budynku. W tym typie żaluzji lamele wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu są odporne na promieniowanie UV, przecieranie i rozciąganie. Najważniejszym zadaniem żaluzji fasadowych jest ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, tak aby promienie słońca nie przeszkadzały w życiu codziennym. Ten typ żaluzji składa się z: szyny głównej, kasety osłonowej, trwałych lameli, prowadnicy listwowej, drabinki z tasiemką i belki dolnej. Lamele zostały wykonane z trwałego stopu aluminium i cynku, aby zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania oraz wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Ciekawe modele znajdziesz na stronie: https://dopasujrolety.pl/zaluzje/48-zaluzje-fasadowe-natynkowe.html

Żaluzje fasadowe podtynkowe - czym są?

Żaluzje fasadowe ograniczają dostęp bezpośredniego promieniowania słonecznego do wnętrza budynku, jednocześnie zapewniając światło dziennie w budynku. Żaluzje fasadowe podtynkowe charakteryzują się estetycznym i eleganckim wyglądem fasady. Prosta, minimalistyczna budowa pozwala na wykorzystanie tego rozwiązania w nowoczesnych obiektach z dużymi przeszkleniami. Wszystko na temat żaluzji fasadowych podtynkowych w poniższym linku: https://dopasujrolety.pl/zaluzje/49-zaluzje-fasadowe-podtynkowe.html. Można wyróżnić także żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne.

Te pierwsze są idealną alternatywą dla tradycyjnych rolet. Na rynku można znaleźć żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, czy pionowe, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nadając mu dekoracyjnego wyglądu. Żaluzje zewnętrzne sprawdzą się w domach, budynkach użyteczności publicznej, a także nowoczesnych apartamentach. Prosta i lekka budowa żaluzji zewnętrznych, którą zawdzięczaj dzięki wysokiej jakości aluminium skutecznie osłania obiekty z dużymi przeszkleniami. Produkt chroni wnętrza przed nadmiernym światłem i nagrzewaniem. Różne typy żaluzji znajdziemy tutaj: https://dopasujrolety.pl/9-zaluzje.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej