Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjanci edukują mieszańców

  • Napisane przez  st. sierż. Paulina Urbańska
Policjanci edukują mieszańców

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem” policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim już po raz kolejny realizują działania profilaktyczne skierowane do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Działania mają na celu zachęcenie jak największej liczy pieszych do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku poza obszarem zabudowanym, ale także w tym obszarze, w nieoświetlonych lub słabo oświetlonych miejscach.


Funkcjonariusze z drawskiej komendy od wczesnych godzin rannych prowadzili działania na terenie całego powiatu drawskiego. Mundurowi informowali mieszkańców, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych w życiu codziennym, że wystarczy kamizelka, brelok, bądź inny element odblaskowy, który możemy umieścić chociażby na rękawie czy nogawce spodni, a który odbija światło reflektorów samochodowych nawet z bardzo dalekich odległości.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej