Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wsiądź do łodzi z Grzegorzem Piłką podczas Garmin Fishing Online i pomóż Aurelii

  • Napisane przez  DSI
Wsiądź do łodzi z Grzegorzem Piłką podczas Garmin Fishing Online i pomóż Aurelii

O chorą Aurelię Mączkowską walczy już setki tysięcy ludzi. Dziewczynka jest bardzo chora. Zdiagnozowano u niej guza mózgu.

Grzegorz Piłka zaprosił Cię do łodzi

Już 15 maja planowane są zawody Garmin Fishing Online. Grzegorz będzie brał w nich udział i zaprosił Cię do udziału w zawodach. Wystarczy, że weźmiesz udział w licytacji dla Aurelii i wygrasz.

Na licytację wystawiam udział ze mną w zawodach Garmin Fishing Online. Zawody odbędą się 15.05.2021r na wybranym łowisku. Organizatorzy zapewniają darmowy udział dla uczestnika, a ja z mojej strony udaną zabawę i maximum profesji. Zaczynamy od 30 zł – zachęca Grzegorz

O zwycięstwo możesz walczyć do 14 kwietnia do godziny 20. Jeśli Ci się nie uda zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych licytacjach.

Mimo , że o dziewczynkę walczą tysiące ludzi potrzeba jeszcze bardzo dużo pieniędzy, a kwota, którą trzeba zebrać jest ogromna. To 1,6 mln zł.

Dlatego prosimy Was o jak najszersze informowanie o zbiórce dla Aurelii. Ostatnią informację na DSI przeczytało ponad 106 tys. internautów. To jednak jeszcze dużo za mało.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej