Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trwa walka o Aurelię. 13-letnia dziewczynka, aby żyć musi przejść leczenie guza pnia mózgu

  • Napisał 
Aurelia Aurelia

Aurelia Mączkowska, wspaniała zdolna dziewczynka potrzebuje pomocy nas wszystkich, aby móc walczyć o swoje życie. Nagle zachorowała, a jej leczenie jest możliwe wyłączenie za granicą Polski i jest bardzo drogie.

Życie runęło nam w jednej chwili! Naszą córeczkę po prostu zabolała głowa, byliśmy pewni, że jest to skutek zmiany okularów. „Pewnie musi się przyzwyczaić do nowych szkieł” - pomyśleliśmy. Nazajutrz nie było poprawy, wręcz przeciwnie stan Aurelii pogorszył się. Doszedł ból oczu, podwójne widzenie oraz zachwianie równowagi. Zgłosiliśmy się do specjalisty na badania z myślą, że nazajutrz wróci już wszystko do normalności. Tak się nie stało… Trafiliśmy do Szpitala „Zdroje” w Szczecinie. Wykonano tomograf komputerowy głowy. „Guz mózgu” – informuje mama Aurelii

400 tys. dolarów do 5 maja

Choroba jest śmiertelna. Do walki o dziewczynkę zaangażowali się wszyscy. Przyjaciele rodziny, mieszkańcy Kalisza Pomorskiego i Mirosławca. Są licytacje, kiermasze, zbiorki. To jednak cały czas za mało.

Aurelia uczy w Szkole Podstawowej w Kaliszu Pomorskim. Do tej pory wesoła, uśmiechnięta, z poczuciem humoru, pełna energii i kreatywnych pomysłów. To również bardzo pilna uczennica, laureatka wielu konkursów wojewódzkich, a także ogólnopolskich. Nauka to jej pasja, a szczególnym zamiłowaniem jest język niemiecki i historia.

Aby mieć szansę i żyć musi przejść eksperymentalną terapię.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej