Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Już tak niewiele dni zostało by uratować Aurelię

  • Napisane przez  DSI
Już tak niewiele dni zostało by uratować Aurelię

NewYork-Presbyterian Hospital to tam mogą uratować Aurelię Mączkowską, dziewczynkę z nowotworem pnia mózgu. Guz jest rozlany i nieoperacyjny. Termin ustalono na 5 maja i do tego czasu na koncie szpitala musi pojawić się 400 tys. dolarów. To przecież prawie 1,6 mln zł.  

Choroba jest śmiertelna. W Polsce prowadzona była radioterapia. To za mało, ale w Polsce nie można więcej zrobić. By móc walczyć o jej życie konieczny jest wyjazd o Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zostanie tam przeprowadzona innowacyjna terapia, a program badawczy ma się wkrótce zakończyć.

Do tej pory na koncie zbiórki jest troszeczkę ponad 800 tys.  To połowa wymaganej kwoty. Dajmy szansę dziewczynce żyć, powalczmy o nią razem.

Aurelia Mączkowska jest mieszkanką Mirosławca i uczy się Kaliszu Pomorskim. W walkę o dziewczynkę włączyła się cała społeczność. Wielką determinacją wykazali się przyjaciele i znajomi ze środowiska Aurleii. Organizowane są zbiórki, licytacje, wydarzenia. Kwota przytacza więc potrzebna jest pomoc wszystkich.

Ważne linki

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej