Pomogli mieszkance ze Złocieńca

  • Napisane przez  mł. chor. Arleta Arłukowicz
Wolontariusze z ZK Wierzchowo przygotowują paczki. Fot. mł. chor. Arleta Arłukowicz Wolontariusze z ZK Wierzchowo przygotowują paczki. Fot. mł. chor. Arleta Arłukowicz

Grupa charytatywna Serce w kratkę z Zakładu Karnego w Wierzchowie ma przed Świętami najwięcej pracy i wiele pomysłów, które chcą zrealizować. Jeden z tych pomysłów już zrealizowali.

Kolejny już raz pomogli  osobie ze Złocieńca.

Tym razem przekazaliśmy zestaw garnków oraz chlebak, bo to podstawy w kuchni, a jak się okazuje nie każdy je ma – opowiada jeden z członków grupy -  Przecież w dobie pandemii, trzeba pomagać, osoby starsze teraz najbardziej liczą na pomoc.

Paczki wytypowanej mieszkance Złocieńca zostały przekazane przez wychowawczynię prowadzącą program. Dary jak zawsze zostały przyjęte ze wzruszeniem i wdzięcznością.

Pomogli mieszkance ze Złocieńca

Obdarowana Pani utrzymuje się z niewielkiej emerytury.  Wystarcza jej tylko na bieżące potrzeby, trudno jej pomyśleć nawet o kupnie czegoś nowego.

Jesteśmy właśnie po to aby nieść pomoc. Przed nami pracowity okres, ale radość niesienia pomocy jest bezcenna. - zapowiadają kolejne działania wolontariusze z Zakładu Karnego w Wierzchowie

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej