Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Przez agresywnego i nietrzeźwego podróżnego w Drawsku pociąg wstrzymany na ponad godzinę

  • Napisane przez  DSI
Przez agresywnego i nietrzeźwego podróżnego w Drawsku pociąg wstrzymany na ponad godzinę

Dla agresywnego podróżnego dzisiejsza noc zakończy się areszcie Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Dla pozostałych podróżnych godzinnym opóźnieniem.

Dzisiaj wieczorem na trasie relacji Szczecinek – Szczecin jeden z podróżnych nie posiadał biletu i na gapę jechał do Szczecina. W trakcie jazdy zachowywał się coraz gorzej i agresywniej. Z uwagi na to, że stawał się coraz bardziej agresywny kierownik pociągu powiadomił dyżurnego policji.

Po zawiadomieniu policjanci czekali już na agresywnego podróżnego w Drawsku Pomorskim. Wezwano także ratowników medycznych. Spotkanie z policjantami z Drawska Pomorskiego zakończyło się jeszcze większą agresją. Policjanci zatrzymali podróżnego z zastosowaniem środków przymusu bezpośredniego.

Mężczyzna podróżował bez biletu i był pod wpływem alkoholu – poinformowała Karolina Żych, rzecznik komendy powiatowej policji w Drawsku Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej