Muzyczne dążenie do celu - Mariusz Drożdzyk - DeeRiVee

  • Napisał 
Mariusz Drożdzyk - DeeRiVee. Fot. Archiwum artysty Mariusz Drożdzyk - DeeRiVee. Fot. Archiwum artysty

Młody człowiek - Mariusz Drożdżyk, mieszkaniec Drawska Pomorskiego od młodości pasjonował się muzyką.  Ponad 10 lat temu zaczynał grając na perkusji, odgrywanie szybko zmieniło się w tworzenie. Z czasem stal się DJ-em, zaczął tworzyć muzykę elektroniczną. Swoją pierwszą produkcję pod tytułem „I LIKE BEAT” wydał w 2008 przez wytwórnię "STANDBY RECORDS”. Jego kolejny utwór "Assocations of the sunrise" był na top liście sprzedaży na 14 pozycji na WEB-RECORDS. 

Trzy lata później wspólnie z DJ MaiQel znanego z „Sunrise Festival Afterparty wyprodukował hymn na jedną z największych imprez w Polsce „ELECTRO CITY 6”.  „Cricket”, utwór który został rekomendowany przez „djtunes.com”, trafił na 16 pozycje w top liście sprzedaży. „Radius” był rekomendowany przez „beatport.com” na głównej stronie electro house. 

Obecnie DeeRiVee założył samodzielnie wytwórnię „Riv Records”. Do tej pory zagrał na wielu imprezach w wielu klubach, konsole dzielił między innymi z DJ Diana Da Rouze, DJ MiQro, Sound Players, Fafaq, Jay Bee, Neevald, Novy, DJ MaiQel.  "At the beginning" radiowy numer jeszcze oficjalnie nie wydany, zagościł na pierwszym miejscu w radiu fm (Muzyczne Radio) (Dolny Śląsk). Swoje utwory wydaje na beatport.com jednym z największych portali z tego typu muzyką, a posłuchać jego utworów można na soundcloud.com

Zapraszamy do posłuchania - tych co lubią takie rytmy DJ,a z Drawska Pomorskiego

 

Dodatkowe informacje

  • Film:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto