Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jest program Złocieniec na 16 południku – ogromna ilość wydarzeń i sławne postacie świata podróżniczego

  • Napisane przez  DSI
Jest program Złocieniec na 16 południku – ogromna ilość wydarzeń i sławne postacie świata podróżniczego

Dzisiaj Złocieniecki Ośrodek Kultury na profilu „Złocieniec na 16 południku - festiwal podróżniczy„ opublikował program wydarzenia. To ponad 24 wydarzenia, które odbędą się w ciągu trzech dni. Do Złocieńca przyjadą takie osoby świata podróżniczego jak Przemek Kossakowski czy himalaista Adam Bielecki.

Festiwal Podróżniczy rozpocznie się 15 marca 2024 i będzie trwał przez trzy dni. W tym czasie zaplanowano szereg wydarzeń. Są też wydarzenia oznaczone KIDS, czyli takie przygotowane specjalnie dla najmłodszych.
Ceny biletów zaskakują pozytywnie. Za całość wydarzeń przez trzy dni zapłacimy tylko 95 zł. A bilet na poszczególne dni kosztuje 40zł.

Kochani. Ależ jesteśmy podekscytowani. Mamy to. Nie możemy się już doczekać! Przed Wami wielka niespodzianka - program tegorocznego wydarzenia podróżniczego Złocieniec na 16 południku, który odbędzie się w dniach 15-17 marca 2024 roku!
Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą ucztę atrakcji - fascynujące postacie, niezapomniane historie, inspirujące warsztaty i wiele więcej! To będzie niepowtarzalna okazja do poszerzenia horyzontów i odkrywania fascynujących zakątków świata.
Nie zwlekajcie z decyzją! Sprawdźcie szczegółowy program, wybierzcie swoje ulubione wydarzenia i łapcie bilety bo mamy nadzieję, że szybko się rozejdą. https://www.zok.zlocieniec.pl/item/4603-16-poludnik-2024.html

Do zobaczenia na najfajniejszym wydarzeniu podróżniczym w regionie! Program jest tak rozbudowany, że godziny poszczególnych punktów programu mogą ulec nieznacznym zmianom – informuje organizator

Jest program Złocieniec na 16 południku – ogromna ilość wydarzeń i sławne postacie świata podróżniczego
kliknij aby powiększyć

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej