Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wolontariusze WOŚP otrzymali podziękowania

  • Napisane przez  DSI za SP
Fot. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kaliszu Pomorskim Fot. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kaliszu Pomorskim

Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Dorota Ławniczak, przekazała podziękowania dla zaangażowanych wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Kaliszu Pomorskim i Pomierzynie, oraz Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim.

To również ich ogromny wkład w 32. Finał WOŚP przyczynił się do tak doskonałego wyniku. Podczas ostatniego finału w Kaliszu Pomorskim zebrano ponad 41 tys. zł.

W czasie spotkania każdy  wolontariusz otrzymał indywidualne rozliczenie zebranej kwoty, co stanowiło szczególne wyróżnienie dla ich zaangażowania.

Wolontariusze WOŚP otrzymali podziękowania

Sztab WOŚP zawsze cenił trud wolontariuszy, którzy ochoczo angażują się w organizację corocznych finałów. Wszystkie te placówki edukacyjne włączyły się w akcję charytatywną, udowadniając, że młode pokolenie jest gotowe do altruistycznych działań na rzecz innych. Postawa wolontariuszy z Kalisza Pomorskiego i okolic przeszły wszelkie oczekiwania, co wyraziła Pani Dorota Ławniczak. Każda puszka, każda zebrana złotówka miała znaczenie, a ich praca przyczyniła się do ogólnego sukcesu 32. Finału WOŚP – informuje Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kaliszu Pomorskim

Wolontariusze WOŚP otrzymali podziękowania

W trakcie przekazywania podziękowań, Szef Sztabu WOŚP nie zapomniała o złożeniu zaproszenia na kolejny, 33. Finał, który odbędzie się w 2025 roku. Dorota Ławniczak  podkreśliła, że zaangażowanie młodych ludzi jest kluczowe dla sukcesu każdego finału i liczy na ich obecność w kolejnych edycjach akcji.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej