Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Siłacze ze Złocieńca mocno podczas Pucharu Świata w Siedlcach

  • Napisane przez  DSI
Fot. Zawodnicy Fot. Zawodnicy

Również i sportowcy ze Złocieńca doskonale sobie poradzili podczas Pucharu Świata federacji XPC w Siedlcach. Zawody odbywały się 25 i 26 listopada Ekipę Loft Fitness Złocieniec reprezentowali Paweł Grab i Paweł Chojnacki.  W zawodach wystartował również mieszkaniec Złocieńca Mariusz Łydziński.

Pierwszego dnia podczas wyciskaniu sztangi leżąc Paweł Grab wycisnął 180 kg co pozwoliło mu zająć pierwsze miejsce oraz ustalić nowy rekord Europy federacji XPC w kategorii - 82,5 kg weteran 40-49 oraz drugie miejsce w kategorii open -82,5 kg.

Paweł Chojnacki wycisnął 137,5 kg co pozwoliło mu zająć drugie miejsce w kategorii -75kg.

W Drugim dniu odbyły się zawody XPC Powerlifting World Cup w martwym ciągu. W których wystartował mieszkaniec Złocieńca Mariusz Łydziński. Zajął drugie miejsce w kategorii do 75 kg i pierwsze w kategorii służb mundurowych do 75 kg oraz pierwsze w kategorii open służb mundurowych. Start zakończył z wynikiem 235 kg. Próba pobicia kolejnego rekordu federacji XPC 246 kg, tym razem się jeszcze nie udała.

Warto dodać, że tydzień wcześniej Mariusz Łydziński wystartował w Mistrzostwach Europy Federacji WPA, na których zdobył 2 złota i udało się ustanowić nowy rekord świata federacji WPA w kategorii MPF do 75 kg ustanawiając wynik 242.5 kg przy wadze zawodnika 73.5kg. Podbijając poprzedni rekord o 22.5 kg. Trzy tygodnie wcześniej Mariusz wystartował w Mistrzostwach Niepodległej Polski w Martwym Ciągu zdobywając 2 srebrne medale.  Jak podkreśla zawodnik sukces osiągnął pod przewodnictwem trenera personalnego Pawła Graba.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej