Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pojechał do sklepu na "zakupy". Skończyło się kradzieżą, a później zatrzymaniem. Przy okazji wyszły narkotyki okazało to, że jest poszukiwany

  • Napisane przez  Policja
Pojechał do sklepu na "zakupy". Skończyło się kradzieżą, a później zatrzymaniem. Przy okazji wyszły narkotyki okazało to, że jest poszukiwany

Policjanci zatrzymali 31- latka, odpowiedzialnego za kradzież artykułów w jednym ze sklepów na terenie Stargardu. Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna był poszukiwany i posiadał przy sobie narkotyki. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci z Referatu Patrolowo- Interwencyjnego stargardzkiej komendy w trakcie wieczornego patrolu na ulicy Chrobrego zauważyli znanego im mężczyznę, który poszukiwany był do prowadzonej sprawy kradzieży do której doszło na terenie miasta. By uniknąć spotkania z mundurowymi mężczyzna przyspieszył kroku i usiłował ukryć się w parku.

Policjanci niezwłocznie ruszyli za nim i zatrzymali 31- latka. W trakcie legitymowania okazało się, że oprócz kradzieży jest on poszukiwany przez prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu. 

Na tym jednak kłopoty 31- latka się nie kończą. Podczas interwencji nerwowe zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenie policjantów.

Policjanci dokładnie sprawdzili mężczyznę oraz jego odzież. Policjanci ujawnili przy nim woreczek z zawartością suszu roślinnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej