Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

2024 rok będzie na słodko w powiecie drawskim. To dzięki podpisanej umowie na ciekawe zadanie.

  • Napisane przez  DSI
2024 rok będzie na słodko w powiecie drawskim. To dzięki podpisanej umowie na ciekawe zadanie.

25 września Stanisław Cybula, Starosta Drawski oraz Anna Bańkowska, członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego podpisali umowę na realizację projektu „Powiat Drawski na słodko”.

 

Jak się dowiedzieliśmy dofinansowanie w wysokości 31.815,00 zł uzyskano w wyniku naboru 4/2022 Promowanie obszaru LSR, w tym produktów lub usług lokalnych (nabory finansowane z PROW 2014-2020), ogłoszonego przez Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim". Całkowity koszt projektu wynosi 52.030,00 zł.

Wszystkie działania promocyjne zorganizowane będą w oparciu o lokalny produkt – miody z Pojezierza Drawskiego.

Projekt zostanie zrealizowany w przyszłym roku, a w jego ramach przewidziano m.in. wydanie materiałów promocyjnych, organizację konferencji połączonej z jarmarkiem produktów regionalnych, ogłoszenie konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz konkursu fotograficznego dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej