Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Śmiertelny wypadek. Rannym pomagali ratownicy z Drawska Pomorskiego

  • Napisane przez  DSI
Archiwum. Ilustracyjne Archiwum. Ilustracyjne

Kilka dni temu miał miejsce śmiertelny wypadek na „chociwelce”. Zderzyły się dwa auta. Zginął mężczyzna, a dwie osoby ranne trafiły do szpitala. Na miejscu pomagali ratownicy z Drawska Pomorskiego.

We wtorek, 26 września przed godziną ósmą rano na drodze wojewódzkiej nr 142, tzw. chociwelce zderzyły się dwa samochody osobowe: Renault i Toyota. W wyniku zdarzenia zginął 71-letni kierowca Ranault.

Na miejscu działały służby; policja pogotowie ratunkowe i strażacy ze Stargardu, Żarowa i Sowna. Wezwano tam też jednostkę strażaków ze Szczecina. Lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wtedy dwie osoby trafiły do szpitala: 46-letni mężczyzna z urazami klatki piersiowej, miednicy i kończyny dolnej oraz 48-letnia kobieta z urazami klatki piersiowej i dłoni.

Na wypadek najechali ratownicy medyczni z Drawska Pomorskiego Zosia Zbożnik i Michał Walkiewicz, którzy od razu podjęli się pomocy poszkodowanym.

Kilka dni temu nasi druhowie - Zosia Zbożnik i Michał Walkiewicz, którzy jednocześnie są ratownikami medycznymi najechali na wypadek drogowy na drodze wojewódzkiej 142 (tzw. pas startowy na ,,chociwelce") Będąc jednymi z pierwszych na akcji przystąpili wraz z innymi osobami do udzielania pierwszej pomocy. Działania trwały do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Niestety jeden z uczestników tego wypadku zmarł. Postawa naszych druhów zasługuje na pochwałę i to właśnie robimy – poinformowali strażacy z OSP Zagozd

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej