Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mężczyzna omal nie utonął. Szczęśliwe zakończenie poszukiwań na jeziorze Krosino

  • Napisane przez  DSI
Adrian Rozpłoch Adrian Rozpłoch

Po tym jak służby ratownicze otrzymały zawiadomienie o zaginięciu osoby, która prawdopodobnie utonęła na jeziorze Krosino w okolicach Budowa skierowano natychmiast duże siły.

27 sierpnia w sobotę o 13. do poszukiwań skierowano dwie jednostki OSP Złocieniec w tym łódź i quada, OSP Siemczyno, WSP Złocieniec, PSP Drawsko Pomorskie, Pogotowie Ratunkowe Grupa Nurkowo Poszukiwawczą z Siecino oraz Policję.

Jak informuje MDP OPS Złocieniec zostali skierowani na osiedle Budowo nad jezioro Krosino do poszukiwań osoby, która prawdopodobnie utonęła w jeziorze. Po dojedzie i rozpoznaniu przystąpiliśmy do poszukiwań zwodowaliśmy łódź a strażacy zaczęli przeszukiwać jezioro.

Po godzinie w trakcie dojazdu jednego z zastępów strażacy zauważyli mężczyznę wychodzącego z lasu, który był brudny od błota cały mokry oraz zmęczony.

Okazało się ze to ten pan. Mężczyzna topił się lecz udało mu się wydostać na brzeg po czym się zgubił w lesie.

Po dłuższym czasie znalazł ścieżkę po czym trafił na główna drogę pomiędzy Budowem a Złocieńcem. Mężczyzna jest cały i zdrowy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej