Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Posypały się bramki w meczu Calisia Kalisz Pomorski – Ikar Krosino. Relacja foto

• Napisane przez  DSI

3:2 prowadziła Calisia Kalisz Pomorski w meczu z Ikar Krosino. Mecz był dramatyczny, a trójka sędziowska w składzie Sławomir Pawlik, Franciszek Ciepłucha i Grzegorz Nizio często odgwizdywała kolejne gole.
Pierwsza bramka pała już w 13 minucie i Calisia prowadziła. W 21. Po rzucie karnym był remis. Cztery minuty później (25.) Ikar wyszedł na prowadzenie, pięć minut później po podaniu Bugały Pawluczuk remisuje wynik. W doliczonym czasie pierwszej połowy Kalisz Pomorskim wraca do szatni z przewagą jednego gola. (3:2). 55. minuta to znowu remis. Później padły kolejne dwie bramki po 1 dla każdej z drużyn.

Calisia Kalisz Pomorski 4:4 Ikar Krosino

skład: 1. Mielec Adrian - 10. Pawluczuk Bartosz, 5. Ludniewski Michał, 7. Pawluczuk Paweł, 17. Rzeszuto Rafał - 26. Mikołajczyk Łukasz (C), 2. Twarkiewicz Mateusz - 20. Czarnojan Jan (72'), 92. Bugała Paweł (70'), 8. Pawluczuk Mateusz - 19. Kwiatkowski Maciej (75')
ławka rezerwowych: 21. Gromkowski Adrian, 27. Paszkiewicz Tomasz (BR), 42. Literski Krystian (75'), 44. Łacinnik Tymoteusz (72'), 77. Niemczyk Bartłomiej (70'), 83. Głowacki Filip, 99. Walczak Adam
żółte kartki: Czarnojan, Pawluczuk P., Kwiatkowski, Pawluczuk M., Twarkiewicz.