Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Młodzież na służbie z policją - kontrolowali kierowców

  • Napisane przez  DSI
Młodzież na służbie z policją - kontrolowali kierowców

We wtorek od wczesnych godzin porannych w Drawsku Pomorskim trwały kontrole kierowców. W działania zaangażowani byli policjanci, żandarmi wojskowi oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim pod opieką Mirosława Melnyczoka.

To wspólne działania służb mundurowych i drawskiego ZSP w ramach prowadzonego projektu edukacyjnego. Projekt zakłada uświadamianie młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Oprócz działań praktycznych takie jak były prowadzone dziś - uczestnicy projektu biorą udział w spotkaniach i pogadankach z przedstawicielami służb mundurowych i instytucji. Działania te maja przygotować młodzież do prawidłowych zachowań na drodze w chwili kiedy staną się pełnoprawnymi kierowcami.


Dziś młodzież rozdawała kierowcom specjalne naklejki z hasłem ,,Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Jak zapowiedział pomysłodawca akcji drawscy kierowcy mogą spodziewać się w najbliższym czasie kolejnych podobnych działań. Podczas przeprowadzonych dziś kontroli nie ujawniono kierowców, którzy prowadzili pojazd po spożyciu alkoholu.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej