Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Bałtycki Teatr Dramatyczny zafascynował publiczność w Złocienieckim Ośrodku Kultury

  • Napisane przez  J. Mikulec
Fotorelacja Wioletta Krzemińska Fotorelacja Wioletta Krzemińska

Spektakl dla najmłodszych "Kraina Śpiochów". W minioną niedzielę Złocieniecki Ośrodek Kultury stał się miejscem magicznym, gdyż na jego scenie zawitała Kraina Śpiochów.


Bałtycki Teatr Dramatyczny z Koszalina, jak zawsze, zachwycił i przyciągnął wielu miłośników tego rodzaju rozrywki. To był doskonały sposób na spędzenie czasu z całą rodziną.

Spektakl, który oglądaliśmy, był prawdziwą bajką dla wszystkich. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogli na chwilę przenieść się w inny wymiar i cieszyć beztroską podczas oglądania.
Wzbudzał różnorodne emocje, elektryzując widzów wpadającymi w ucho piosenkami, zaskakując galerią postaci i kostiumów oraz bogatą scenografią.
Młodzi widzowie wyraźnie docenili spektakl, przeżywając przygody bohaterów z dużym zaangażowaniem.

Fabuła, osadzona w Dworze Króla Śpiocha, gdzie wszyscy poddani sypiają długo i smacznie, wciągnęła widzów w magiczne rozmyślania. Wspaniali aktorzy stworzyli niezapomniane postacie, które porwały nas w świat marzeń i wyobraźni.

Spektakl Kraina Śpiochów to nie tylko doskonała rozrywka, ale również ważna lekcja o przyjaźni, odwadze i pokonywaniu trudności. Widzowie opuszczając salę mieli uśmiechy na twarzach i wspomnienia, które będą ich cieszyć przez długi czas. Dzięki Bałtyckiemu Teatrowi Dramatycznemu nasza niedziela stała się dniem pełnym magii i radości.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej