Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjanci rozmawiają z przedszkolakami o bezpieczeństwie

  • Napisane przez  asp. Karolina Żych
Policjanci rozmawiają z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Policjanci odwiedzili złocienieckie przedszkolaki i opowiadali dzieciom jak bezpiecznie bawić się i spędzać wolne popołudnia.

Funkcjonariusze przypominali maluchom podstawowe zasady, których należy przestrzegać podczas zabaw w domu, jak również na świeżym powietrzu. Ważnym elementem spotkania była rozmowa dotycząca zasad poruszania się po drogach, szczególnie po zmroku, kiedy niezbędne stają się elementy odblaskowe noszone przez dzieci na plecakach i wierzchnich ubraniach.
Mundurowi przypominali o tym, aby unikać rozmów z nieznajomymi, a także gdzie szukać pomocy w momencie zagrożenia i jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych.
Największym powodzeniem cieszył się miś Gucio, przy pomocy którego mundurowi uczyli dzieci co mogą zrobić, gdy jednemu z członków rodziny stanie się krzywda, a w pobliżu nie ma żadnego innego dorosłego.

Zadanie współfinansowane z budżetu województwa zachodniopomorskiego.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej