Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jest jeszcze gorzej. Nie tylko auta marzną. Strażacy też siedzą w zimnie.

  • Napisane przez  DSI
Jest jeszcze gorzej. Nie tylko auta marzną. Strażacy też siedzą w zimnie.

Media rozpisują się o trudnej  sytuacji drawskich strażaków związanej z pogarszającym się stanem budynku ich komendy. Pojazdy wyjechały na plac już dawno, ale kiedy spadły temperatury postawiono namiot, a to zwróciło uwagę.

Pojazdy, w których jest woda potrzebują temperatury wyższej od zera aby nie skończyło się to ich uszkodzeniem. W międzyczasie z użytkowania wyłączono zagrożono garaże, a także część socjalną budynku. Co gorsza wyłączono kotłownię. Decyzję podjął Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Temperatura w budynku spadła i strażacy pracują w zimnie. Mimo różnych podgrzewaczy i urządzeń grzejących nie udaje się nagrzać budynku.

Wiemy, że od dłuższego czasu miasto oferował działkę nieodpłatnie pod budowę komendy. Ta może kosztować jednak kilkadziesiąt mln złotych.

Nadzieję na pewną poprawę mogą dać podpory, które dopiero mają zostać ustawione.  Dzięki temu może zostanie uruchomiona kotłownia.

Potrzebne są jednak pilne rozwiązania.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej