Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ruszyły kontrole dzikich lodowisk

  • Napisane przez  asp. Karolina Żych
Ruszyły kontrole dzikich lodowisk

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim wspólnie ze strażnikami miejskimi w ramach działań ,, Bezpieczne Zima'' przeprowadzili kontrole tzw. ,,dzikich lodowisk'' pod kątem przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Zima to czas zabaw na lodzie i śniegu. Niestety nie każde miejsce jest bezpieczne. Szczególnie teraz kiedy zbiorniki wodne są lekko zamarznięte istnieje realne zagrożenie z powodu załamania się lodu i utonięcia. Dlatego też drawscy funkcjonariusze dokonują kontroli tych rejonów, apelując o rozsadek.
Mundurowi po raz kolejny przypominali, że lód na naturalnych zbiornikach wodnych może być bardzo niebezpieczny. Funkcjonariusze zachęcali do korzystania z lodowisk zorganizowanych.
Apelujemy do wszystkich rodziców i opiekunów o zwracanie większej uwagi na to, co robią ich pociechy, szczególnie teraz, kiedy zbiorniki wodne zamarzają, a najmłodsi spragnieni są zabawy na lodzie.

Ruszyły kontrole dzikich lodowisk

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej