Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kilkadziesiąt minut trwała walka o życie mężczyzny poszkodowanego w wypadku. Nie udało się

  • Napisane przez  DSI
Fot. st. ogn. Wojciech Jagiełło Fot. st. ogn. Wojciech Jagiełło

Niestety nie udało się uratować kierowcy, który doznał wypadku komunikacyjnego. O zdarzeniu poinformowali strażacy z KP PSP w Choszczenie. Do zdarzenia doszło niedaleko Drawna.

Jak przekazali strażacy 26 listopada o godzinie 11:54 do SK KP PSP w Choszcznie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej pomiędzy Chomętowem, a Dominikowem. Samochód osobowy uderzył w drzewo, w jego wnętrzu uwięziony był nieprzytomny kierowca bez wyczuwalnych funkcji życiowych.

Strażacy z OSP Drawno przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osoby poszkodowanej i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. W trakcie działań na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego, który kontynuował RKO. Po kilku minutach wylądował również śmigłowiec LPR oraz dojechali strażacy z JRG Choszczno.

Niestety po kilkudziesięciu minutach lekarz stwierdził zgon mężczyzny.  Na miejscu pozostali funkcjonariusze Policji, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności dochodzeniowe.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej