Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Odwiedziliśmy Budowo, bo tam dzieją się fajne rzeczy. Była zabawa, a wkrótce zielona strefa relaksu - film

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Piknik dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Zabawy, konkursy i turnieje. To wszystko przygotowali dla siebie samodzielnie mieszkańcy. W sobotę była biesiada zorganizowana przez Radę Osiedla Budowo.

Mieszkańcy od pewnego czasu bardzo się aktywowali i dbają o swoje otoczenie oraz siebie nawzajem. Osiedle w Budowie zmienia się. Posprzątano okolicę, posadzono kwiaty, a mieszkańcy starają się  o fundusze na różne działania. O tym wszystkim mogliście czytać na portalu DSI.

Wesołym i integracyjnym wydarzeniem była biesiada osiedlowa przygotowana w ostatni weekend. 25 sierpnia przyjechał zamek dmuchany, a dzieci mogły najeść się do woli waty cukrowej. Na 26 sierpnia przy placu zabaw i bloku nr 6 zorganizowano masę aktywności. Był turniej tenisa stołowego, mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice, warsztaty plastyczne, salon piękności i biesiada.

Film

Każdy na wydarzenie przynosił samodzielnie przygotowane pyszności, a nad klimatem zabawy czuwał DJ.

Właśnie w tym czasie odwiedziliśmy mieszkańców i pytaliśmy ich jak działają. Przykładem ostatnich działań jest pozyskanie środków z budżetu Pomorza Zachodniego w ramach grantów osiedlowych. Za te środki mieszkańcy stworzą zieloną strefę relaksu.

Fotorelacja

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej