Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nie tylko polscy sportowcy będą rywalizować podczas pierwszej edycji lekkoatletycznego Memoriału Andrzeja Korola

  • Napisane przez  DSI
Nie tylko polscy sportowcy będą rywalizować podczas pierwszej edycji lekkoatletycznego Memoriału Andrzeja Korola

Trwają przygotowania do pierwszej edycji lekkoatletycznego Memoriału Andrzeja Korola. Wydarzenie odbędzie się już 2 września na Stadionie Miejskim w Złocieńcu, który po śmierci tego znakomitego trenera został nazwany jego imieniem.

Podczas zawodów na stadionie pojawi się sporo dobrych i rokujących polskich sportowców. Podczas zmagań będziemy mogli zobaczyć np. Mateusza Siuda. Sprintera możemy znać również z występów w Biało-Czerwonych barwach czy Dawida Wegnera, który zajął piąte miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Teraz otrzymaliśmy informację od organizatora, MKS “Junior” Złocieniec, że na stadionie w Złocieńcu nie zabraknie sportowców z zagranicy.

Na tę chwilę wiemy, że do Złocieńca przyjedzie Portorykanka reprezentantka klubu z Santurce Angely Vaneshka Ramos Olivero.

Sprinterka z Portorykoto urodzona w 1999 r wróciła w tym roku do biegania po ponad rocznej przerwie i poprawiła swoje rekordy życiowe na 100 (11,74 sekundy), 200 (23,82 sekundy) oraz 400 metrów (54,85 sekundy). Życiówka na 200 metrów plasuje ją w TOP 10 najszybszych kobiet Portoryko na tym dystansie

Angely została w tym roku mistrzynią Portoryko w biegu na 200 metrów. W 2019 roku razem z koleżankami z uczelni zdobyła złoty medal mistrzostw kraju w sztafecie 4x400 metrów.

Będzie to jej pierwszy raz w Polsce. Mamy nadzieję, że nasz kraj oraz Złocieniec zapamięta z dobrej strony. Angely kilka dni później wystartuje jeszcze na Memoriale Wiesława Maniaka w Szczecinie. – mówi nam Adam Kowalski, pomysłodawca wydarzenia, członek zarządu, a także były zawodnik klubu MKS “Junior” Złocieniec.

Nie tylko polscy sportowcy będą rywalizować podczas pierwszej edycji lekkoatletycznego Memoriału Andrzeja Korola

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej