Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nasi artyści w Bad Segeberg

  • Napisane przez  Agnieszka Brzeźniakiewicz
Nasi artyści w Bad Segeberg

W dniach 16 – 20 września artyści z powiatu drawskiego gościli w Bad Segeberg. Ich wizyta była jednym z elementów tegorocznych uroczystych obchodów 20 – lecia partnerstwa Powiatu Drawskiego z Powiatem Segeberg.

Prace naszych artystów można będzie podziwiać do końca września na specjalnej wystawie w remizie w Haus Segeberg. Uroczystego otwarcia wystawy dokonali starosta Jan Peter Schoeder oraz przewodniczący Rady Kreis Segeberg Peter Dieck. Powiat drawski reprezentowali: Edward Szatkowski z Czaplinka, Marta Frankowska ze Złocieńca, Ewa Kamińska z Drawska Pomorskiego oraz Tomasz Bukowski z Kalisza Pomorskiego. Na wystawie znalazły się również fotografie niedawno zmarłego śp. Wiesława Burkiewicza.

Strona niemiecka przygotowała dla naszych artystów ciekawy program pobytu, w tym m.in. zwiedzanie Lubeki.

Pomysłodawcą wystawy był Ruediger Jankowski, pełnomocnik do spraw współpracy zagranicznej z Segebergu, natomiast za jej realizację odpowiadała sekretarz Powiatu Drawskiego Katarzyna Szlońska – Getka oraz pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Drawskiego. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej