Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trener Kamiński wręczył belki i pasy młodym sportowcom. Byliśmy z kamerą

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

ZET  United Kings Jiu-Jitsu przygotowuje się do wyjazdu na obóz sportowy. Zapowiada się ciężka wakacyjna sportowa praca dla zawodników ćwiczących pod okiem trenera Artura Kamińskiego w Drawsku Pomorskim. Wcześniej jednak zawodnicy spotkali się ze swoimi mentorami na treningu podsumowującym pierwsze półrocze działalności.

W poniedziałek 21 czerwca zawodnicy mimo, że w kimonach nie przeszli standardowego treningu. Była rozgrzewka i walki treningowe, jednak najważniejszą częścią było podsumowanie osiągnięć każdego z zawodników.

Trener  Kamiński poprosił wszystkich podopiecznych o ustawienie się w jednej linii, a później zadawał pytania o pracę i osiągnięcia jakie każdy wykonał. Każdy musiał sam sobie odpowiedzieć na pytanie czy kolejny kamień milowy był przez niego osiągnięty. Na końcu pytań każdy z zawodników widział jaką drogę i prace w ostatnim czasie pokonał.

Na tej podstawie trener przyznał belki i nominacje o wyższych pasów.

Po spotkaniu rozmawialiśmy z trenerem o osiągnięciach podopiecznych, planach na najbliższą przyszłość i problemach jakie przyniosła pandemia. Zobaczycie to w materiale filmowym.

 

Trener Kamiński wręczył belki i pasy młodym sportowcom. Byliśmy z kamerą

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej