Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wędkarze upominają swoich kolegów i biorą się za sprzątanie łowisk

  • Napisane przez  DSI
Fot. Paweł Nowicki Fot. Paweł Nowicki

W miniony weekend członkowie Wędkarski Klub Sportowy Dywizjon posprzątali las wokół stanowisk wędkarskich nad jeziorem Dłusko.  Zostało zebranych osiem worków nieczystości po wędkarzach i osobach biwakujących w lesie. 

Mimo że przed każdymi zawodami odbywało się sprzątanie stanowisk to problem pozostawianych śmieci wciąż powraca. Dlatego postanowiliśmy poprosić  Społeczna Straż Rybacka - Powiatu Drawskiego aby zwracali uwagę wędkarzom na utrzymanie czystości na stanowiskach podczas kontroli na j. Dłusko- informują społecznicy z WKS Dywizjon.

Społecznicy apelują również do amatorów połowu ryb. Zwracając jednocześnie uwagę, że  zgodnie z regulaminem amatorskiego połowu ryb wędkarz łowiący na wodach PZW ma obowiązek utrzymać czystość na łowisku w promieniu 5m od stanowiska. Powinien to zrobić przed rozpoczęciem wędkowania.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej