Repertuar Kina "DRAWA"

Dobry wieczór z Pakosińską - spektakl


Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna a my wraz z nią!
Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi  znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.

„To, że sprawa przechodzi na publiczność udowodnił jeden z zakatarzonych widzów spektaklu Katarzyny, który w trakcie poczuł się absolutnie zdrowy i jeśli potem nawet korzystał z chusteczki to jedynie w celu otarcia łez ze śmiechu i wzruszenia”.

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic - również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren.


Proceder


"Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady –  chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Biograficzny
Produkcja: Polska
Premiera: 15 listopada 2019 (Polska), 16 września 2019 (świat)
Czas trwania: 2:17
Wersja: 2D, PL


Jak poślubić milionera?


„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Komedia rom.
Produkcja: Polska
Premiera: 29 listopada 2019 (Polska), 29 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:43
Wersja: 2D, PL


Zabójcza oferta - spektakl


„Zabójcza oferta”, czyli jak naciągnąć starszą panią.
Czy korporacyjno-urzędnicze pułapki sprzedawcy gadżetów (Andrzej Niemirski), agenta ubezpieczeniowego (Mikołaj Krawczyk) i komornika (Wojciech Majchrzak) zostaną wykryte? Który z nich osiągnie swój cel?
Jak starsza pani - Lilli (Ewa Złotowska) poradzi sobie z nawałnicą ofert i roszczeń w dniu jej urodzin? Przekonajcie się sami. Zapraszamy na spektakl.

obsada: Ewa Złotowska, Wojciech Majchrzak, Mikołaj Krawczyk, Andrzej Niemirski
reżyseria: Grzegorz Mrówczyński
scenografia: Jerzy Rudzki
scenariusz: EVAN TRIPLE (Katarzyna Ciesielska-Ławrynowicz, Marek Ławrynowicz)


Kult. Film


Film dokumentalny zawierający wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały zakulisowe z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwy, emocjonujący i wyczekiwany film o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen i grupy i jej zupełnie niespotykanej nigdzie indziej więzi z fanami.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dokumentalny
Produkcja: Polska
Premiera: 22 listopada 2019 (Polska), 14 października 2019 (świat)
Czas trwania: 1:20
Wersja: 2D, PL


Nieplanowane


Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Premiera: 1 listopada 2019 (Polska), 29 marca 2019 (świat)
Czas trwania: 1:46
Wersja: 2D, Lektor PL


#Jestem M. Misfit


Życie Julii jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych.

Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię, królową popularności? Czy Julię i Kubę połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń?

Wiek odbiorcy: 7+
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Premiera: 8 listopada 2019 (Polska), 8 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:25
Wersja: 2D, PL


Kraina lodu 2


Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.

Wiek odbiorcy: brak ograniczeń
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Produkcja: Animacja, Przygodowy
Premiera: 22 listopada 2019 (Polska), 20 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:43
Wersja: 2D, Dubbing


Doktor Sen


Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w "Lśnieniu". Dorosły już Dan Torrence (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Premiera: 15 listopada 2019 (Polska), 30 października 2019 (świat)
Czas trwania: 2:31
Wersja: 2D, Napisy


1800 gramów


Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Wiek odbiorcy: 13+
Gatunek: Dramat obyczajowy
Produkcja: Finlandia, USA
Premiera: 15 listopada 2019 (Polska), 15 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:41
Wersja: 2D, PL


Czarownica 2


Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy" Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

Wiek odbiorcy: od 8 lat
Gatunek: Familijny, Fantasy
Produkcja: USA
Premiera: 18 października 2019 (Polska), 16 października 2019 (świat)
Czas trwania: 1:58
Wersja: 2D, Dubbing


Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto