UKS Traper Złocieniec organizatorem kolejnych rund w ramach XXIV Mistrzostw Pomorza i Kujaw w BnO

  • Napisane przez  UKS Traper Złocieniec
UKS Traper Złocieniec UKS Traper Złocieniec

Biegiem sprinterskim w Złocieńcu na osiedlu w Budowo w sobotę 24 czerwca rozpoczęliśmy 10 rundę w ramach XXIV Mistrzostw Pomorza i Kujaw w biegach na orientację – organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Traper” Złocieniec i Zachodniopomorski Okręgowy Związek Orientacji Sportowej. Uczestnikami zawodów byli: UKS Traper, KOS BnO Szczecin, Aktywne Choszczno, SKARMAT Toruń, 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz, UMKS ORKAN Ostróda, Borne Sulinowo, 22 ODN Bydgoszcz, WKS Śląsk Wrocław, WKS Chojnice.

Najlepsze wyniki UKS Traper Złocieniec w biegu sprinterskim – pierwszy dzień:

- I miejsca kat.K: Magdalena Miłaszewicz K10N, Alicja Borek K10, Paulina Szczurko K12, Aneta Urban K14, Zuzanna gradek K16, Katarzyna Maciejewska K18, Aleksandra Mazan K20/21, Monika Borek K35/40,
- I miejsca kat.M: Paweł Miłaszewicz M10N, Mateusz Gradek M10, Dominik Łaszkiewicz M18, Szczepan Fiedorowicz M35/40,
- II miejsca kat.K: Nadia Stempiniewska K10N, Wiktoria Włodarczyk K10, Hanna Przeszłowska K14, Zuzanna Kmieć K16, Patrycja Chrubczyńska K18, Martyna Macul K20/21,
- II miejsca kat.M: Bartosz Smyk M16, Łukasz Szóstak M18, Łukasz Włodarczyk M35/40,
- III miejsca kat.K i M: Oliwia Rozperska K10N, Paulina Kozieł K18, Bartosz Macul M20/21,


Drugiego dnia, w niedzielę odbył się bieg klasyczny na dystansie średnim w Nadleśnictwie Sikory.

Najlepsze wyniki UKS Traper – bieg klasyczny – drugi dzień:

- I miejsca kat.K: Oliwia Rozperska K10N, Paulina Szczurko K12, Zuzanna Gradek K16, Katarzyna Maciejewska K18, Martyna Macul K20/21, Monika Borek K35/40,
- I miejsca kat.M: Paweł Miłaszewicz M10N, Mateusz Gradek M10, Dominik Łaszkiewicz M18, Jakub Sawościanik M20/21, Szczepan Fiedorowicz M35/40,
- II miejsca kat.K i M: Magdalena Miłaszewicz K10N, Alicja Borek K10, Zuzanna Kmieć K16, Patrycja Chrubczyńska K18, Beata Gradek K35/40, Łukasz Włodarczyk M35/40,
- III miejsce: Nadia Stempiniewska K10N, Hanna Przeszłowska K14, Agnieszka Włodarczyk K35/40, Bartosz Smyk M16, Krzysztof Borek M35/40, Jarosław Gradek M45/50

Trenerzy UKS Traper: Aleksander Burzyńskiemu i Jarosław Gradek .

Razem UKS Traper uzyskał: 24 złote medale, 15 srebrnych medali i 9 brązowych.

Powrót na górę

Moje konto

Więcej