Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Piłkarze mają pomysły na projekty ze Społecznika. Trzeba im pomóc w głosowaniu

  • Napisał 
Fot. Paweł Wolański Fot. Paweł Wolański

Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie walczy o dofinansowanie w ramach Inicjatyw Obywatelskich Programu Społecznik na lata 2019-2021. Obecnie rozpoczął się etap głosowania, który potrwa do 12 grudnia 2019r.

Projekty piłkarzy z KP Drawsko:

  • I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej

Zachęcamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej do oddania swojego głosu na I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej. To będzie niesamowita uczta piłkarska oraz przestrzeń do integracji zawodników i wymiany doświadczeń między klubami. Jeżeli jesteś fanem piłki lub aktywności fizycznej dołącz do nas - GŁOSUJ NA NASZ PROJEKT.

  • Turniej Przyjaźni

Turniej Przyjaźni to wspaniała inicjatywa piłkarska integrująca mieszkańców z 3 powiatów i 6 gmin w której udział weźmie 100 osób. To będą niesamowite sportowe emocje, ale również integracja mieszkańców województwa, wymiana dobrych praktyk i budowanie tożsamości naszego regionu. Do zobaczenia na boiskach piłkarskich.

Trzeba im pomóc w głosowaniu

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej