Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

7 prezentów świątecznych dla nowoczesnego dziadka

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
7 prezentów świątecznych dla nowoczesnego dziadka

Ciągła pogoń za lepszym życiem opanowała współczesnych ludzi. Młodzi pragną doświadczać więcej niż ich dziadkowie. Seniorzy podejmują działania, które mają na celu poprawienie jakości ich życia i zdobycie dodatkowych umiejętności oczywistych dla młodszych. Dziadkowie uczą się korzystania z Internetu. Prowadzą internetowe konta bankowe, rozliczają podatki za pośrednictwem komputera, robią zakupy, a nawet… rozmawiają z rodziną i przyjaciółmi. Współczesny dziadek to już nie tylko starzec, doświadczony i schorowany człowiek u kresu egzystencji. Współcześni dziadkowie pokazują, że świat nowoczesnych urządzeń jest również ich areną życia.

Ważnym dniem, gdy całe rodziny wspólnie przygotowują uroczystą wieczerzę jest Wigilia. Wigilijna uczta odbywa się tuż po zmroku, gdy wszyscy zasiądą do stołu. Tradycją jest, że najstarsza osoba w domu rozpoczyna całe wydarzenie. Niezwykłe chwile składania sobie życzeń, dzielenia się opłatkiem, wspólnego spożywania tradycyjnych potraw i śpiewania kolęd są pełne wzruszeń, magii radości i pozytywnej energii. Zwyczajem jest, że w pomieszczeniu, gdzie odbywa się uroczysta kolacja znajduje się wcześniej przystrojona choinka, pod która składowane są prezenty dla członków rodziny. Wśród podarków obecny jest także prezent na święta dla dziadka. Zapoznaj się z naszymi 7 propozycjami podarków dedykowanych dla współczesnych, nowoczesnych dziadków.

1. Zestaw spersonalizowanych narzędzi

Zestaw narzędzi

Zestaw narzędzi / źródło: Murrano.pl

Starsze pokolenia cechuje dbałość o relacje rodzinne oraz szacunek do posiadanych rzeczy. Nasi dziadkowie nie wyrzucali urządzeń, gdy te ulegały awarii, a naprawiali je, wymieniali właściwe części i sprawiali, że sprzęty były znów gotowe do działania. Jeżeli Twój dziadek jest „złotą rączką” i to on zazwyczaj usuwa domowe awarie, możesz z całą pewnością wybrać bogaty zestaw narzędzi, który umieszczamy w etui wzbogaconym indywidualnym wzorem z dedykacją.

2. Skrzynka na wino

Skrzynka na wino

Skrzynka na wino / źródło: Murrano.pl

Współczesny emeryt ma dużo więcej czasu, aby realizować plany i spełniać marzenia, które wcześniej zaprzepaścił przez konieczność dbania o karierę zawodową. W okresie jesieni życia dziadek może stać się duszą towarzystwa, człowiekiem organizującym liczne mniej lub bardziej oficjalne przyjęcia dla przyjaciół. Grawerowana skrzynka na wino to upominek, który wzbogaci barek pana domu.

3. Zestaw do wina

Zestaw do wina

Zestaw do wina / źródło: Murrano.pl

Otwieracz do wina, zatyczka, obrączka i termometr to kolejne akcesoria przydatne współczesnym aktywnym emerytom. Przechowywane w zdobionej dedykacją bambusowej skrzyni będą dodatkami do wspaniałej kolekcji butelek wina.

4. Album na zdjęcia

Album na zdjęcia

Album na zdjęcia / źródło: Murrano.pl

Album jest przedmiotem, który mieści w sobie zazwyczaj cenne pamiątki przeszłości. Fotografie całej rodziny zgromadzone w specjalnej księdze staną się powodem wielu chwil wzruszeń. Indywidualnie dobrana treść dedykacji na okładce wspaniale uzupełni wybrany upominek.

5. Myśliwski nóż z grawerowaną rękojeścią

Nóż myśliwski

Nóż myśliwski / źródło: Murrano.pl

Noże myśliwskie przydatne są wędkarzom, myśliwym, grzybiarzom i innych osobom preferującym aktywne spędzanie wolnego czasu. Wybierz upominek dla dziadka, którym będzie grawerowany nóż, jeżeli kocha on realizowanie wielu godzin w świecie dzikiej, nieokiełznanej przyrody.

6. Zapalniczka plazmowa z dedykacją

Zapalniczka plazmowa

Zapalniczka plazmowa / źródło: Murrano.pl

Zapalniczki dostępne są na każdym kroku – gazowe, benzynowe… Można swobodnie przebierać w rodzajach i właściwych wzorach, lecz współcześnie pożądanym gadżetem stała się modna zapalniczka elektryczna. Przedmiot ten umożliwia rozpalenie ogniska nawet w trakcie trudnych warunków pogodowych, w czasie silnego wiatru i uciążliwych opadów deszczu. Wystarczy, że jedynie raz na bardzo długi czas zapalniczka ta zostanie naładowana przy pomocy standardowego gniazdka elektrycznego lub portu USB na komputerze.

7. Grawerowana karafka ze szklankami

Karafka ze szklankami

 Karafka ze szklankami / źródło: Murrano.pl

Szklana karafka pomieści 1 litr wybranego alkoholu. Sześć szklanek dołączonych do upominku powoli na degustację w gronie rodziny i przyjaciół. Wybierz treść dedykacji dla dziadka, która zostanie zamieszczona na karafce i szklankach. Ciesz się radością po wręczeniu prezentu!

Czy można wybrać coś lepszego od spersonalizowanych prezentów świątecznych dla dziadka? Nie zwlekaj i zapoznaj się ze wszystkimi upominkami dostępnymi na stronach sklepu internetowego Murrano.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej