Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo 1:1

• Napisane przez  Marcin Karow
Sokół Suliszewo. Fot. Drużyna Sokół Suliszewo. Fot. Drużyna

Remisem 1:1 zakończył się mecz 18. kolejki A-klasy, w którym Sokół Suliszewo mierzył się na wyjeździe z uznawaną za faworyta drużyną Wspólnych Różewo.

Sokół Suliszewo wystąpił w składzie:

Grzegorz Karow – Marcin Karow (C), Damian Zbożnik, Piotr Pawlak, Mateusz Krasowski - Krystian Styburski (65' Łukasz Kot), Jakub Zadrożny, Marcin Kostrzewa (60' Przemysław Kowalik), Mateusz Zwindowski - Mateusz Terefeńko, Michał Reczulski.

Od pierwszego gwizdka sędziego spotkanie stało na wysokim poziomie, podobnie jak trawa tego dnia na boisku w Różewie, i nie chodzi tu o jakość, a raczej o jej nadmierną ilość. Obie drużyny stwarzały sobie bardziej i mniej groźne sytuacje, po których żaden ze strzałów nie znalazł drogi do bramki. Do przerwy utrzymał się wynik 0:0. Po zmianie stron to drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i dominowała na boisku. Po godzinie gry na boisku w miejsce kontuzjowanego Marcina Kostrzewy pojawił się Przemysław Kowalik. W 65. minucie Wspólni objęli prowadzenie bo strzale z rzutu wolnego. Chwilę później w miejsce schodzącego Krystiana Styburskiego wszedł Łukasz Kot. Dwie minuty później żółtą kartką za zbyt wczesne wyjście do piłki przy rzucie wolnym przeciwnika ukarany został Damian Zbożnik. Sokół został zepchnięty do defensywy, ale odpowiadał pojedynczymi kontratakami i po jednym z nich w 88. minucie piłkę do siatki skierował Łukasz Kot - zawodnik nominalnie grający jako bramkarz. W 90. minucie żółtą kartkę za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego ujrzał Mateusz Terefeńko. Do końca spotkania żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się remisem 1:1.

Wspólni Różewo 1:1 (0:0) Sokół Suliszewo

88' Łukasz Kot

Kolejnym przeciwnikiem Sokoła Suliszewo będzie Kopanik Lubno, a mecz zostanie rozegrany 25 maja 2014r. na nowym boisku w Suliszewie, już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie.