Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dni Sztuk Walki z trenerami ZET GOLD TEAM

  • Napisane przez  Zespół Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Bobrowie
Fot. Zespół Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Bobrowie Fot. Zespół Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Bobrowie

Dzisiaj, 14 listopada w Zespół Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych przy ul. Złocienieckiej 25 w Drawsku Pomorskim odbyły się "Dni Sztuk Walki".
Zaproszeni goście -panowie: Artur Kamiński i Daniel Sobecki zaprezentowali Karate Kyokushin. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach.

Dni Sztuk Walki z trenerami ZET GOLD TEAM


Uprawiający tę dyscyplinę zawodnicy muszą wykazać się doskonałą sprawnością. Grupa Pana Artura Kamińskiego ZET GOLD TEAM - to zawodnicy rangi Mistrzostw Polski i Europy. Uczniowie poznali również brazylijskie sztuki walki - Jujutsu. Na początku Artur Kamiński przedstawił uczniom zasady, jakie panują w tej sztuce walki. Jest to tradycyjna, japońska sztuka walki, stosowania w sytuacji ataku.


Dzięki prezentowanym zajęciom dzieci zrozumiały, że sztuki walki służą tylko do własnej obrony w sytuacji zagrożenia.

Dni Sztuk Walki z trenerami ZET GOLD TEAM

Organizatorzy spotkania dziękują panom: Arturowi Kamińskiemu, jego zawodnikom oraz Danielowi Sobeckiemu za przekazana wiedzę, zaangażowanie, umiejętności i deklarację dalszej współpracy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej