Tournée ze spektaklem muzycznym „Bajka o smoku z jednym skrzydłem”

  • Napisane przez  Bożena Matulewicz
Tournée ze spektaklem muzycznym „Bajka o smoku z jednym skrzydłem”

21 i 22 października aktorzy i tancerze z Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie wyruszyli w tournée z widowiskowym spektaklem muzycznym pt. „Bajka o smoku z jednym skrzydłem”. Na scenicznych deskach Ośrodków Kultury
w Złocieńcu i w Drawsku Pomorskim zaprezentowali się aż trzykrotnie. Spektakl obejrzało sześciuset wychowanków przedszkoli i szkól podstawowych ze Złocieńca i z Drawska Pomorskiego.

To niezwykłe przedsięwzięcie artystyczne stało się doskonałym pretekstem do refleksji nad niepełnosprawnością oraz ukazania pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych, ich możliwości i piękna.

Młodzi aktorzy kolejny raz w spektakularny i niezwykle widowiskowy sposób udowodnili, że potrafią realizować ciekawe i wartościowe przedsięwzięcia, które budzą uznanie, zachwyt, emocje i niezapomniane przeżycia. Poziom gry aktorskiej oraz zaangażowanie twórcze uczestników spektaklu sprawiło, że publiczność na czterdzieści minut przeniosła się do krainy smoków, magicznych zwierząt, wróżek i wikingów.

Dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych  w Bobrowie składają podziękowania za udaną współpracę Dyrektorowi Złocienieckiego Ośrodka Kultury – pani Jolancie Smulskiej oraz Dyrektorowi Drawskiego Ośrodka Kultury -pani Jolancie Pluto-Prądzyńskiej.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej