Szkoła z Drawska wyróżniona na gali #BeActive

  • Napisał 
Fot. ZSP Fot. ZSP

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą na celu promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

10 października odbyła się uroczystość rozdania nagród w eliminacjach do Konkursu #BeActive Awards podczas Gali Europejskiego Tygodnia Sportu 2019 w Warszawie

Wicedyrektor ZSP w Drawsku Pomorskim Anna Ignacak i nauczycielka języka angielskiego Joanna Pedrycz reprezentowały na tej uroczystej gali.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim znalazł się wśród 10. wyróżnionych na 600 uczestniczących w Europejskim Tygodniu Sportu.

Koordynatorką tej akcji była Joanna Pedrycz, która do współpracy zaprosiła wojska amerykańskie oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Przypomnijmy, że 27 września uczniowie ZSP  Drawsko Pom. wzięli udział właśnie w zorganizowanej w Drawsku Pomorskim. W programie imprezy znalazły się  emocjonujące mecze plażowej piłki siatkowej oraz plażowej piłki nożnej, koszykówki i futbolu amerykańskiego. Grupa uczestników uczestniczyła również w spływie kajakowym rzeką Drawą oraz rajdzie rowerowym wiodącym ścieżkami gminy Drawsko Pomorskie.  Event zakończył się wspólnym ogniskiem na Jędrkowej Przystani przy Parku Chopina.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej