Na biegach w Szczecinku nie było łatwo

  • Napisane przez  Dorota Szatrowska
VI Regionalne Biegi Przełajowe Szczecinek - ZPET Bobrowo VI Regionalne Biegi Przełajowe Szczecinek - ZPET Bobrowo

W środę 2 października sportowa reprezentacja Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie wzięła udział z VI Jesiennych Regionalnych Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Szczecinku.

W zawodach uczestniczyło 70 biegaczy, którzy podzieleni byli na cztery grupy wiekowe w zależności od wieku i płci - do pokonania mieli dystans 800 m i 1600 m. Mimo trudnych warunków i niesprzyjającej pogody zawodnicy ZPET dotarli do mety cali, zdrowi i zadowoleni ze swoich wyników.

Zajęli następujące miejsca w swoich grupach wiekowych: grupa 12-15 lat: Wiktor Staniec I miejsce, Filip Wegner II miejsce, Kacper Żurawski III miejsce; grupa 16-21 lat: Jakub Staniec I miejsce, Konrad Wrzask II miejsce, Adrian Piskunowicz V miejsce; grupa 22 lata i starsi:  Mateusz Pieróg I miejsce. Trenerem zawodników była Dorota Szatrowska.

Znaczenie motta: „Kiedy Twoje nogi nie mogą już biec, biegnij swoim sercem” sportowcy ZPET wypełnili w 100 %.  Zachowali postawę fair-play do samego końca, za co należą się im gratulacje i podziękowania.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej