Sztukaterie - trochę zdjęć

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Rozpoczął się Drawski Festiwal Sztuk Alternatywnych – SZTUKATERIE. Na scenie Ośrodka Kultury przy Piłsudskiego wiele się dzieje.  Od 18. do późnych godzin wieczornych widzowie, których nie brakuje mają okazję zobaczyć żywiołowe i zaskakujące prezentacje.  Tradycyjnie też nie brakuje niespodziewanych i fajnych zmian w repertuarze.

Pamiętajcie, że w sobotę też będzie ciekawie.

O 18. zaplanowanych są 4 prezentacje. Jako pierwsi wystąpią Cercus Ferrus ze sztuką „Rodzina”. Dalej, o ile nie będzie niespodziewanych zmian zobaczyć będzie można Teatr Wojtka Kowalskiego i „Homosovieticus”. Jako trzeci zaprezentuje się Teatr MDK, czyli Młode Dzielne Kuropatwy z „Niewinne Szekspirowi”. A na zakończenie wystąpi zespół Nieme Kino z koncertem.

Dla dzieci - Jeszcze Małe Sztukaterie

Organizator – Stowarzyszenie Przyjaciół Drawska „Meander” przygotował także ofertę dla młodszych mieszkańców.  W sobotę od godziny 12. w Ośrodku Kultury przy Piłsudskiego wystąpi Teatr Delikates ze sztuką „Przygody Wieśka i Cześka”, później OREW z Gudowa zaprezentuje sztukę „Mały Książę” a Grupa Teatralna zrealizuje „Małe Sztukaterie”.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto