Intermarche Drawsko


Sokół pokonuje Mirstala 2:1. Zawodnicy z Mirosławca kończą mecz w 9.

 • Napisane przez  DSI, Grzegorz Karow
Fot. Monika Kobyłt Fot. Monika Kobyłt

W sobotę o godz. 16.00 na boisku w Suliszewie Sokół rozegrał kolejny mecz ligowy, a przeciwnikiem był Mirstal Mirosławiec.
Sokół już w od pierwszych minut rozpoczął atakować bramkę przeciwnika. To szybko zaowocowało bramką. Mateusz Terefeńko dośrodkował w pole karne. Tam Michał Mokrzycki wyprzedził zawodnika z Mirosławca i strzałem głową pokonał bramkarza.
W pierwszej połowie gospodarze mogli jeszcze podwyższyć kilka razy wynik, lecz słupki, poprzeczki i interwencje bramkarza ratowały drużynę z Mirosławca od straty kolejnej bramki. Mirstal miał jedną groźną sytuację.Druga połowa również należała do Sokoła, lecz kontry Mirstala były coraz groźniejsze. W 50. minucie napastnik gości wyszedł sam na sam z bramkarzem Suliszewa i doprowadził do wyrównania. Po tej bramce zaczęła się ostra walka o trzy punkty. Pomocnik drużyny przyjezdnej za zatrzymanie zawodnika z Suliszewa (za koszulkę) otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną. Zaczęło być nerwowo, kolejny zawodnik z Mistrala za wulgarne odzywki również musiał opuścić boisko. Mirstal kończył mecz w dziewiątkę. W końcówce meczu Jakub Zadrożny strzelił bramkę dającą gospodarzom zwycięstwo w meczu.

Sokół pokonuje Mistrala 2:1. Zawodnicy z Mirosławca kończą mecz w 9.

Sokół wystąpił w składzie:

Grzegorz Karow - Marcin Jakubowski, Piotr Jakubowski, Wojciech Kozak, Przemysław Kowalik - Michał Mokrzycki, Paweł Serafin, Jakub Zadrożny, Adam Kozak, Kacper Żarczyński - Mateusz Terefeńko

Ławka Rezerwowych:

Michał Łukaszewski, Szymon Domagała, Jakub Lipiński, Jakub Grzelak, Piotr Maszalerz, Mariusz Kwaśny

Dodatkowe informacje

 • ISSUU:
  Intermarche Drawsko
  loading...
 • Przeczytaj jeszcze:
  Intermarche Drawsko
  loading...
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto