Rozkład jazdy autobusów na terenie gminy Drawsko Pomorskie

  • Napisane przez  DSI
Rozkład jazdy autobusów na terenie gminy Drawsko Pomorskie

Rozkład jazdy autobusów na terenie gminy Drawsko Pomorskie 

Rozkład jazdy obowiązujący od 16.09.2019r. 

TRASA: Drawsko Pomorskie – Zagórki - Suliszewo – Dalewo –  Suliszewo – Zagórki – Drawsko Pomorskie – Mielenko Drawskie – Drawsko Pomorskie i z powrotem

Godziny odjazdów

Miejscowość

Godziny odjazdów

7.00

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

14.22

15.22

16.22

17.22*

7.01

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

14.21

15.21

16.21

17.21*

7.03

Drawsko Pom. ul. Złocieniecka

14.19

15.19

16.19

17.19*

7.06

Zagórki skrz.

14.17

15.17

16.17

17.17*

7.09

Suliszewo kolonia

14.14

15.14

16.14

17.14*

7.10

Suliszewo (k. Kościoła)

14.13

15.13

16.13

17.13*

7.14

Dalewo

14.07

15.07

16.07

17.07*

7.18

Suliszewo (k. Kościoła)

14.01

15.01

16.01

17.01*

7.19

Suliszewo kolonia

14.00

15.00

16.00

17.00*

7.21

Zagórki skrz.

13.57

14.57

15.57

16.57*

7.24

Drawsko Pom. ul. Złocieniecka

13.55

14.55

15.55

16.55*

7.26

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

13.53

14.53

15.53

16.53*

7.27

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

13.51

14.51

15.51

16.51*

7.32

Drawsko Pom. Westerplatte (SP1)

13.50

14.50

15.50

16.50*

7.33

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

-

-

-

-

7.37

Drawsko Pom. Energetyka

13.47

14.47

15.47

16.47*

7.43

Mielenko Drawskie (szkoła)

13.40

14.40

15.40

16.40*

7.49

Drawsko Pom. Energetyka

13.31

14.31

15.31

16.31*

7.53

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

13.26

14.26

15.26

16.26*

7.54

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

13.25

14.25

15.25

16.25*

* kurs obsługiwany we wtorki i czwartki

 

TRASA: Drawsko Pomorskie – Gudowo – Linowno – Gudowo – Drawsko Pomorskie – Mielenko Drawskie – Drawsko Pomorskie i z powrotem

Godziny odjazdów

Miejscowość

Godziny odjazdów

7.00

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

14.20

15.20

16.20

17.20*

7.01

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

14.19

15.19

16.19

17.19*

7.08

Gudowo

14.12

15.12

16.12

17.12*

7.09

Gudowo szkoła

14.11

15.11

16.11

17.11*

7.14

Linowno

14.06

15.06

16.06

17.06*

7.19

Gudowo szkoła

14.01

15.01

16.01

17.01*

7.20

Gudowo

14.00

15.00

16.00

17.00*

7.29

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

13.51

14.51

15.51

16.51*

7.34

Drawsko Pom. Westerplatte (SP1)

13.50

14.50

15.50

16.50*

7.39

Drawsko Pom. Energetyka

13.47

14.47

15.47

16.47*

7.46

Mielenko Drawskie (szkoła)

13.40

14.40

15.40

16.40*

7.53

Drawsko Pom. Energetyka

13.25

14.25

15.25

16.25*

7.57

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

13.21

14.21

15.21

16.21*

7.58

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

13.20

14.20

15.20

16.20*

* kurs obsługiwany we wtorki i czwartki

 

TRASA: Drawsko Pomorskie – Grzybno, Dołgie, Borne, Kolno, Jelenino

Miejscowość

Godziny odjazdów

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

6.50

13.05

14.00

15.00

16.00*

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

6.51

13.06

14.01

15.01

16.01*

Drawsko Pom. 11 Pułku Piechoty

6.52

13.07

14.02

15.02

16.02*

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

6.54

13.09

14.04

15.04

16.04*

Zarańsko

6.58

13.12

14.07

15.07

16.07*

Grzybno

7.02

13.16

14.11

15.11

16.11*

Dołgie skrz.

7.04

13.18

14.13

15.13

16.13*

Dołgie wieś

7.05

-

-

-

-

Dołgie skrz.

7.06

-

-

-

-

Borne kolonia

7.09

13.22

14.17

15.17

16.17*

Borne

7.10

13.23

14.18

15.18

16.18*

Kolno

7.12

13.25

14.20

15.20

16.20*

Ostrowice kol.

7.14

13.28

14.23

15.23

16.23*

Ostrowice

7.15

13.29

14.24

15.24

16.24*

* kurs obsługiwany we wtorki i czwartki

Ostrowice

7.20

13.30

14.30

15.30

16.50*

Jelenino

7.24

13.34

14.34

15.34

16.54*

Ostrowice

7.28

13.38

14.38

15.38

16.58*

Ostrowice kolonia

7.29

13.39

14.39

15.39

16.59*

Kolno

7.31

13.41

14.41

15.41

17.01*

Borne

7.33

13.43

14.43

15.43

17.03*

Borne kolonia

7.34

13.44

14.44

15.44

17.04*

Dołgie skrz.

7.38

13.48

14.48

15.48

17.08*

Dołgie wieś

7.39

13.49

14.49

15.49

17.09*

Dołgie skrz.

7.40

13.50

14.50

15.50

17.10*

Grzybno

7.42

13.52

14.52

15.52

17.12*

Zarańsko

7.46

13.56

14.56

15.56

17.16*

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

7.49

13.59

14.59

15.59

17.19*

Drawsko Pom. 11 Pułku Piechoty

7.51

14.01

15.01

16.01

17.21*

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

7.52

14.02

15.02

16.02

17.22*

Drawsko Pom. ul. Kolejowa (DK)

7.53

14.03

15.03

16.03

17.23*

* kurs obsługiwany we wtorki i czwartki

 

Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o.
Linia komunikacyjna: 101 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Drawsko Pom. – Drawsko Pom. przez Zagozd

465

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

Nr przyst.

Km

Odl

Vt

km/h

466

467

471

473

S

S

S

S

2,4S

6.40

0,0

8,0

48

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

02

20,0

 

 

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

19,0

1,0

 

14.10

15.25

16.20

17.50

 

DW

26

Gajewko

27

16,0

3,0

36

14.05

15.20

16.15

17.45

6.50

8,0

3,0

60

DW

22

Zagozd

23

13,0

3,0

36

14.00

15.15

16.10

17.40

6.57

11,0

3,0

60

DG

G-02

Zagozd (Pętla)

G-03

10,0

3,0

36

13.55

15.11

16.05

17.36

7.00

14,0

5,0

43

DW

27

Gajewko

26

7,0

3,0

36

13.50

15.06

16.00

17.31

 

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

1,5

4,5

39

13.43

15.00

15.53

17.25

 

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

G-07

1,0

0,5

 

13.37

14.55

15.47

17.20

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

0,5

0,5

 

13.35

14.53

15.45

17.18

7.07

19,0

0,5

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

0,0

0,5

 

13.30

14.50

15.40

17.15

7.09

19,5

0,5

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

 

7.10

20,0

 

 

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

G-07

 

Oznaczenia:
2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć

Linia komunikacyjna: 129 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Drawsko Pom. – Drawsko Pom. przez Jankowo – Woliczno

474

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

Nr przyst.

Km

Odl

Vt

km/h

475

476

478

479

S

S

S

S

2,4S

6.50

0,0

5,0

30

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

 

17.20

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

36,0

 

 

14.10

15.15

16.20

7.00

5,0

5,0

25

DP

02

Jankowo Małe

01

30,0

6,0

51

14.03

15.08

16.13

17.15

7.12

10,0

3,0

60

DP

04

Kumki

03

25,0

5,0

60

15.03

16.08

17.09

7.15

13,0

3,0

26

DP

 

Krzynno

 

22,0

3,0

60

15.00

16.05

17.06

7.22

16,0

4,0

40

DP

G-10

Jankowo

G-11

19,0

3,0

36

13.55

14.55

16.00

17.00

7.30

20,0

4,0

60

DG

G-08

Woliczno

G-09

15,0

4,0

30

13.47

14.47

15.52

16.52

7.34

24,0

4,0

40

DG

 

Jankowo (stacja PKP)

DG

11,0

4,0

40

13.41

14.41

15.46

16.46

7.40

28,0

7,0

42

DW

04

Mielenko Drawskie

03

7,0

4,0

40

13.35

14.35

15.40

16.40

 

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

2,0

5,0

20

13.20

14.20

15.25

16.30

 

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

G-07

1,0

1,0

 

13.17

14.17

15.22

16.27

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

0,5

0,5

 

13.15

14.15

15.20

16.25

7.50

35,0

1,0

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

0,0

0,5

 

13.10

14.10

15.15

16.20

7.55

36,0

 

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

 

Oznaczenia:
2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć

Linia komunikacyjna: 133 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Drawsko Pom. – Drawsko Pom. przez Rydzewo – Nętno

483

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

Nr przyst.

Km

Odl

Vt

km/h

486

487

491

509

S

S

S

S

2,4S

6.50

0,0

2,0

 

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

 

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

40,0

 

 

14.42

15.52

17.02

18.02

6.53

2,0

5,0

43

DW

30

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

31

38,0

2,0

 

14.40

15.50

17.00

18.00

7.00

7,0

3,0

45

DW

29

Zarańsko

28

33,0

5,0

50

14.34

15.44

16.54

17.54

7.04

10,0

6,0

60

DW

55

Żółte

56

30,0

3,0

45

14.30

15.40

16.50

17.50

7.10

16,0

6,0

45

DW

52

Łabędzie

51

24,0

6,0

51

14.23

15.33

16.43

17.43

7.18

22,0

4,0

34

DW

54

Rydzewo

55

18,0

6,0

45

14.15

15.25

16.35

17.40

7.25

26,0

4,0

48

DG

G-01

Nętno

G-01

14,0

4,0

48

14.10

15.20

16.30

17.35

7.30

30,0

3,0

36

DW

56

Żółte

55

10,0

4,0

48

14.05

15.15

16.25

17.30

7.35

33,0

5,0

43

DW

28

Zarańsko

29

7,0

3,0

23

13.57

15.07

16.17

17.27

7.42

38,0

1,0

 

DW

31

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

30

3,0

4,0

34

13.50

15.00

16.10

17.20

 

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

2,0

1,0

 

13.45

14.55

16.05

17.15

 

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

G-07

1,0

1,0

 

13.42

14.52

16.02

17.12

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

0,5

0,5

 

13.40

14.50

16.00

17.10

7.45

39,0

1,0

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

0,0

0,5

 

13.35

14.45

15.55

17.05

7.50

40,0

 

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

 

Oznaczenia:

2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć

Linia komunikacyjna: 136 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Drawsko Pom. – Nętno przez Łabędzie

524

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

Nr przyst.

Km

Odl

Vt

km/h

525

529

S

S

2,4S

6.35

0,0

2,0

40

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

33,0

 

 

16.30

17.30

6.38

2,0

8,0

 

DW

30

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

31

 

 

 

16.27

17.27

6.50

10,0

6,0

36

 

 

Żółcin

 

23,0

10,0

33

16.15

17.15

7.00

16,0

6,0

36

DG

G-01

Nętno

G-01

 

7.15

23,0

1,0

 

DG

G-26

Łabędzie kolonia

G-26

13,0

1,0

 

16.00

17.00

7.25

24,0

6,0

36

DP

02

Łabędzie

01

12,0

1,0

 

15.50

16.50

7.45

30,0

3,0

36

DG

G-01

Nętno

G-01

6,0

6,0

51

15.40

16.40

7.50

33,0

3,0

36

DP

02

Lasocin

01

3,0

3,0

45

15.35

16.35

7.55

36,0

 

 

DG

G-01

Nętno

G-01

0,0

3,0

36

15.30

16.30

Oznaczenia:
2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć

Linia komunikacyjna: 138 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Nętno – Nętno przez Łabędzie

530

541

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

S

S

13.00

14.00

0,0

3,0

36

DG

G-01

Nętno

13.05

14.05

3,0

3,0

36

DP

02

Lasocin

13.10

14.10

6,0

6,0

36

DG

G-01

Nętno

13.20

14.20

13,0

1,0

 

DG

G-06

Łabędzie kolonia

13.33

14.33

14,0

9,0

45

DP

02

Łabędzie

13.45

14.45

23,0

6,0

36

 

 

Żółcin

13.55

14.55

29,0

 

 

DG

G-01

Nętno

Oznaczenia:

2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć


Linia komunikacyjna: 141 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Drawsko Pom. – Drawsko Pom. przez Przytoń

542

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

Nr przyst.

Km

Odl

Vt

km/h

545

546

549

550

S

S

S

S

2,4S

6.45

0,0

2,0

 

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

42,0

 

 

14.48

15.48

16.48

17.48

6.48

2,0

13,0

46

DW

30

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

31

40,0

2,0

 

14.45

15.45

16.45

17.45

7.05

15,0

5,0

43

DW

21

Borne

20

27,0

13,0

56

14.31

15.31

16.31

17.31

7.12

20,0

3,0

36

DW

25

Dołgie

24

22,0

5,0

60

14.26

15.26

16.26

17.26

7.17

23,0

6,0

45

DP

02

Przytoń

01

19,0

3,0

45

14.22

15.22

16.22

17.22

7.25

29,0

11,0

55

DG

G-01

Nętno

G-01

13,

6,0

51

14.15

15.15

16.15

17.15

7.37

40,0

1,0

 

DW

31

Drawsko Pom. ul. Połczyńska

30

3,0

10,0

46

14.02

15.02

16.02

17.02

 

DG

G-06

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-06

2,0

1,0

 

14.00

15.00

16.00

17.00

 

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

G-07

1,0

1,0

 

13.57

14.57

15.57

16.57

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

0,5

0,5

 

13.55

14.55

15.55

16.55

7.40

41,0

1,0

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

0,0

05

 

13.50

14.50

15.50

16.50

7.45

42,0

 

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

 

Oznaczenia:

2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć 

Linia komunikacyjna: 142 R
Rozkład ważny od 23.09.2019 r. do 31.12.2019 r.
Drawsko Pom. – Drawsko Pom. przez Konotop – Oleszno

552

Km

Odl

Vt

km/h

Kat

drogi

Nr przyst.

Dworce i przystanki

Nr przyst.

Km

Odl

Vt

km/h

553

554

555

556

S

S

S

S

2,4S

6.20

0,0

7,0

42

DG

G-02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

G-02

61,0

 

 

14.50

15.50

16.50

17.50

6.30

7,0

9,0

27

DP

 

Mielenko Drawskie kolonia

 

54,0

7,0

26

14.34

15.34

16.40

17.34

6.50

16,0

5,0

60

DG

G-29

Ziemsko

G-29

45,0

9,0

60

14.25

15.25

16.33

17.25

6.55

21,0

12,0

48

DG

 

Oleszno

 

40,0

5,0

43

14.18

15.18

16.26

17.18

7.10

33,0

5,0

30

DG

 

Żołędowo wieś

 

28,0

12,0

51

14.04

15.04

16.12

17.04

7.20

38,0

8,0

48

DG

G-04

Konotop

G-04

23,0

5,0

43

13.57

14.57

16.05

16.57

7.30

46,0

7,0

53

DG

G-28

Karwice

G-28

15,0

8,0

53

13.48

14.48

15.58

16.48

7.38

53,0

1,0

 

DP

 

Mielenko Drawskie

 

8,0

7,0

53

13.40

14.40

15.50

16.40

7.40

54,0

6,0

45

DP

 

Mielenko Drawskie kolonia

 

7,0

1,0

 

13.37

14.37

15.47

16.37

 

DG

G-02

Drawsko Pom. ul. Kupiecka

G-02

2,0

6,0

30

13.25

14.25

15.38

16.25

 

DG

G-07

Drawsko Pom. ul. Kolejowa

G-07

1,0

1,0

 

13.17

14.17

15.30

16.17

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

0,5

0,5

 

13.15

14.15

15.28

16.15

7.48

60,0

1,0

 

DP

02

Drawsko SP1 ul. Ob. Westerplatte 13

02

0,0

05

 

13.10

14.10

15.25

16.10

7.50

61,0

 

 

DG

 

Drawsko SP2 ul. Dworcowa 2A

 

 

 

Oznaczenia:
2,4 – kursuje we wtorki i czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
Rodzaje kursów: kursy zwykłe
Liczba pojazdów przewidzianych do realizacji rozkładu: 1
Osoba zarządzająca transportem: Sebastian Dziewguć

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto