Podwójny relaks i podwójna korzyść - fotel masujący + wakacje marzeń

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Podwójny relaks i podwójna korzyść - fotel masujący + wakacje marzeń

Często w pogoni za pieniędzmi zapominamy o tym, w jakim celu gromadzimy swoje majątki. Zawsze przyświecają nam dwa podstawowe cele. Chodzi mianowicie o poprawę komfortu życia i zabezpieczenie przyszłości naszych bliskich. W teorii oczywiście o tym pamiętamy, lecz nie inwestujemy w asortyment, który ma sprawić, że wrócimy po pracy i zrelaksujemy się, ładując baterie na kolejne obowiązki. Po prostu eksploatujemy się do granic możliwości i chomikujemy oszczędności. 

W tym momencie pojawia się jednak możliwość, która w pewien sposób udowodni Ci, że możesz czasem pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. Każdemu z nas należą się wakacje i urlop. A co jeśli powiemy Ci, że kupując fotele masujące, możesz dodatkowo wygrać wakacje marzeń? Dzięki takim ofertom zakup fotela zwróci się w sposób pośredni. Ty natomiast będziesz mieć wspaniałe wspomnienia i pełne akumulatory, by wrócić do pracy z podwójną siłą. 

Gdzie kupić fotele do masażu i jak zdobyć wycieczkę marzeń?

Chcesz wziąć udział w konkursie? Musisz jedynie kupić fotel masujący od firmy Rest Lords w okresie od 2 września 2019 roku, do 31 grudnia 2019 roku i odpowiedzieć na konkursowe pytanie. Marka Rest Lords to profesjonalny dystrybutor wysokogatunkowych konstrukcji, które cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Doskonałe połączenie najlepszych materiałów, zaawansowanej technologii, sprawdzonych rozwiązań i atrakcyjnych cen, stanowi dowód, że wszystkie fotele do masażu dostępne w ofercie zagwarantują użytkownikom maksymalny poziom zadowolenia z inwestycji.

Pytanie konkursowe brzmi: Ile razy w ciągu ostatnich 10 lat odwiedziliście nasze strony internetowe? 

Ogłoszenie wyników nastąpi w lutym 2020 roku. Jeżeli więc rozważasz zakup fotela masującego z linii premium, jest to najlepszy moment. Nie czekaj, aż ktoś ubiegnie Cię i zgarnie Twoją nagrodę. Jest to już 3 edycja organizowana przez Rest Lords. Otrzymujesz więc gwarancję, że nie jest to kolejny fikcyjny konkurs, w którym nikt nie wygrywa. 

Więcej informacji na stronie: https://restlords.com/pl/konkurs-wakacje-z-rest-lords

Co wchodzi w skład nagrody? 

Zazwyczaj tego typu akcje nawiązują do konkretnej tematyki produktów i są współorganizowane przy pomocy hoteli lub biur podróży. Większość konkursów narzuca kierunek lotu, cel wakacji, czy chociażby czas lub miejsce w obiekcie noclegowym. W tym wypadku jest jednak zupełnie inaczej, ponieważ sam decydujesz gdzie chcesz polecieć na wakacje, jak długo z nich korzystać i co zobaczyć. Od Rest Lords otrzymujesz budżet 15 tysięcy złotych na wyjazd dla dwóch osób, więc możliwości masz niemal nieograniczone – niezależnie, czy wolisz smażyć się na plaży, czy podróżować po egzotycznych górskich szlakach turystycznych.

Dodatkową zaletą jest fakt, że polecisz na urlop wypoczęty i dobrze rozmasowany, a gdy wrócisz ze swojej przygody, Twój fotel masujący wciąż będzie na Ciebie czekał. Mamy nadzieję, że podjąłeś już decyzję. Jeżeli chcesz poznać bliżej ofertę Rest Lords, wejdź na stronę firmy. Dowiesz się tam wszystkich niezbędnych szczegółów.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto