Woreczki strunowe i talerze papierowe - niezbędnik na piknik

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Woreczki strunowe i talerze papierowe - niezbędnik na piknik

Piknik czy impreza plenerowa- to okoliczności, w których trudno oczekiwać podawania jedzenia na tradycyjnych zastawach stołowych. Najczęściej wykorzystuje się więc zastawę oraz sztućce jednorazowe, które usprawniają wszystkie czynności przygotowawcze do imprezy. Woreczki jako praktyczne opakowania oraz talerze to niezbędnik takich wyjść.

1. Woreczki strunowe

2. Talerze plastikowe

3. Talerze papierowe

Możliwości zastosowania poszczególnych produktów są naprawdę spore.

Woreczki strunowe

W obiegowej opinii woreczki strunowe kojarzą się z wygodnym sposobem mrożenia żywności, nie jest to jednak ich wyłączne zastosowanie. Sprawdzają się chociażby w przypadku podróży samolotem. Do transportu kosmetyków przewidziano specjalne torebki dostępne w drogeriach, jednak tradycyjne woreczki również posłużą do uporządkowania drobiazgów, które musimy ze sobą zabrać. Przydadzą się również do higienicznego przewożenia produktów żywnościowych na piknik lub imprezę plenerową.

Talerze plastikowe

Wydają się być imprezowo-plenerowym must-have. Tradycyjne naczynia łatwo uszkodzić, jeśli nie w trakcie samego użytkowania, to podczas transportu lub przenoszenia. Problemem bywają też zasoby: w przypadku większych imprez trudno zdobyć wystarczającą ilość zastawy i wymagać od gości, by na bieżąco składali je w wygodnym miejscu. Naczynia plastikowe są wygodniejsze, a - zważywszy, że w przypadku wydarzeń plenerowych często przemieszczamy się z jedzeniem - lekkość stanowi dodatkową funkcjonalność. Talerze plastikowe są stabilne, odporne na wysokie temperatury, a na rynku znaleźć można produkty o rozmaitych kształtach i wielkościach. Pozwala to komfortowo podać i spożyć różne potrawy: ciepłe, gorące, chłodne.

Talerze papierowe

Talerze papierowe nad plastikowymi mają przewagę materiału. W odróżnieniu od swoich pobratymców, naczynia z papieru rozkładają się w ciągu kilku miesięcy, podczas gdy plastik potrzebuje na to kilkuset lat. Talerze papierowe są lekkie, a więc wygodne. Pojawiają się nie tylko w neutralnej, białej lub szarej kolorystyce, ale także w różnych wersjach kolorystycznych, często ozdobione motywami bajkowymi czy graficznymi. Talerze papierowe są ekologiczne, bezpieczne, funkcjonalne.

Woreczki strunowe jako alternatywa dla zajmujących sporo miejsca pojemników oraz talerze: papierowe lub plastikowe to plenerowy niezbędnik, niezależnie od tego, czy organizujemy rodzinny festyn czy przyjęcie w ogrodzie. Dokonując zakupu, dobrze jest dobrać produkt do specyfiki danej imprezy i serwowanych potraw.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto