Zgłoś się do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

  • Napisane przez  SP
Fot. Starosta drawski, Stanisław Cybula zaprasza chętnych do zgłaszania się do pracy w Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim. Zgłoszenia na piśmie należy składać do 5 września 2019r.  w Kancelarii Starosty w Drawsku Pomorskim (pokój nr 115), do godziny 14-stej. Adres: Plac Elizy Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim” lub przesłać za pośrednictwem poczty - decyduje data wpływu do Starostwa. Fot. Starosta drawski, Stanisław Cybula zaprasza chętnych do zgłaszania się do pracy w Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim. Zgłoszenia na piśmie należy składać do 5 września 2019r. w Kancelarii Starosty w Drawsku Pomorskim (pokój nr 115), do godziny 14-stej. Adres: Plac Elizy Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim” lub przesłać za pośrednictwem poczty - decyduje data wpływu do Starostwa.

Starosta drawski, Stanisław Cybula zaprasza chętnych do zgłaszania się do pracy w Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim.

Zgłoszenia na piśmie należy składać do 5 września 2019r.  w Kancelarii Starosty w Drawsku Pomorskim (pokój nr 115), do godziny 14-stej. Adres: Plac Elizy Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Drawsku Pomorskim” lub przesłać za pośrednictwem poczty - decyduje data wpływu do Starostwa.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto